Paslaugos verslui

Sėkmingo verslo pradžia

Tavo verslo pelningumas krenta, negali pasiekti naujų aukštumų, nežinai ar sandoris bus sėkmingas, nesusivoki kas vyksta ir nerandi problemų sprendimo būdo, tada tau pas mus, kadangi tik kvantinio lauko diagnostika gali atsakyti į šiuos klausimus o kvantinio lauko korekcija pakeisti jūsų gyvenimo ir verslo likimą.

Skambink arba užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Teikiame pavyzdinius, verslo situacijų sektorių, kuriuose galimi korekciniai veiksmai, tai nėra galutinis sąrašas, kadangi kvantinės korekcijos veiksmai galimi visuose verslo sektoriuose, tai yra šiuo būdu galima išspręsti visas verslo problemas ir pasiekti naujų tikslų.

GKTP Kvantinė Korekcija

Pelno padidinimas

Kiekvienas verslininkas žino, kad dažnai verslas pasiekia kažkokį pelningumo tašką ir toliau nei iš vietos o mes galime padėti jums išplėsti, jūsų pelningumo galimybes, tai yra verslą padaryti dar pelningesniu. Todėl skambinkite mums ir mes kartu atidarysime naujas jūsų verslo galimybes.

crop man showing fake bill in box

Pasirinktų tikslų vertinimas ir korekcija

Nuo to kokius tikslus mes statomės ir ant kiek jie teisingai orientuoti, priklauso verslo sėkmė ir mes padėsime įvertinti jūsų pasirinktus tikslus, ar jie naudingi jums, jūsų verslui ir ant kiek jie realūs. Pasitikrinkite ar naujo akcininko pritraukimas bus sėkmingas, ar sandoris atneš sėkmę, ar pasirinktas vadovas atitiks reikalavimus ir tai tik nedidelė dalis galimybių apsisaugoti save ir verslą . Skambink jau dabar ir padidink savo įmonės pelningumą.

GKTP Kvantinė Korekcija Vadovo paieška

Vadovų, komandos – atitikimo pasirinktoms užduotims vertinimas

Vienas iš verslo turtų yra mūsų komandos nariai, vadovai kurie turi generuoti akcininkų pastatytas užduotis ir nuo šios grandies darbo, galimybių priklauso mūsų planų realizacija, tai yra įmonės pelnas. Siūlome įsivertinti priimamo vadovo atitikimą akcininkų lūkesčiams, jo galimybes ir potencialą o taip pat ir vadovų, komandos pasirengimą naujiems tikslams. Skambinkite jau dabar, sustiprinkite savo komandą ir padidink savo verslo pelningumą. Skaityti daugiau…

GKTP Kvantinė Korekcija

Verslo sutrikimų korekcija

Kiekvieno iš mūsų likimas priklauso nuo pinigų, turėdami pinigų mes jaučiamės laisvesni, daugiau sau galime leisti ir pinigai yra sukoncentruoti būtent versle. Verslui stringant, patiriant sunkumų reikia imtis skubių veiksmų, kad koreguoti šią situaciją, todėl nelaukite kol bus vėlu kažką daryti. Pasitelkus kvantinės korekcijos įrankius, galime koreguoti verslą, todėl skambinkite ir ženkite pirmą žingsnį!

Verslo situacijos diagnostika (konsultacija) nuotolinė arba gyvai

Nuotolinė arba gyvai (atvykus pas mus arba vykstant pas jus) vykstanti diagnostika, kurios metu bus įvertinta jūsų verslo situacija, atsakyta į jums rūpimus klausimus ir nustatyta kokių veiksmų reikia imtis, kad ištaisyti situaciją ir pasiekti naujų tikslų. Konsultacijos laikas individualus.

Tik surinkus duomenis apie akcininkus, įmonės struktūrą galima bus įvertinti verslo situacijos diagnostikos (konsultacijos) kainą, todėl siūlome jums lanksčią pradinio bendradarbiavimo sistemą:

  • sumokamas išankstinis paslaugos avansas 1000EUR/87000RUB
  • pradedamas darbų apimties vertinimas, jūsų verslo situacijos, tam kad įvertinti diagnostikos (konsultacijos) kainą
  • pateikiamas situacijos diagnostikos (konsultacijos) kainos pasiūlymas
  • jeigu jūsų netenkina paslaugos kaina, grąžiname 50% sumokėto avanso

Tolimesni korekciniai veiksmai

Tolimesnių korekcinių veiksmų kaina priklauso nuo pačios problemos, sektoriaus kuriame ši problema yra, akcininkų kiekio, verslo apimties ir todėl nėra galimybės nustatyti fiksuotos kainos nėra. Viskas priklausys nuo daugelio veiksnių, todėl tik nustačius šaknines situacijos atsiradimo priežastis ir sudarius veiksmų planą, galėsime jums įvardinti korekcinių veiksmų kainą.

Pagalba negalintiems susimokėti

Jeigu jūs esate žmogus patekęs į bėdą, jūsų verslas negali sumokėti pradinės diagnostikos, tolimesnės korekcijos, galite kreiptis į mus, kaip verslininkas patekęs į bėdą ir mes aptarnausime jus su atidėtu mokėjimu, jūs galėsite sumokėti pradėję uždirbinėti. Atkreiptinas dėmesys, kad galutinis sprendimas dėl nemokamos diagnostikos arba pagalbos bus priimamas tik atvykus pirminei diagnostikai. Užsirašymas į pagalbą negalintiems susimokėti dar negarantuoja, kad jūs atitiksite keliamus reikalavimus šiai grupei asmenų.

Plačiau galite susižinoti tel. +370 680 01794

Rašyti užklausą

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Языки»