Kodėl tai svarbu verslui?

GKTP Kvantinė Korekcija verslui

Verslo sėkmė tai nuojauta ir žinios!

Visi verslininkai žino, kad uždirbti didelius pinigus galima tik turint nuojautą arba žinias ir tik tada mes sėkmę pagauname už uodegos.

Bet žinių ne visada mes turime, žinios labai brangiai kainuoja, mokymai ne visada yra efektyvūs, kadangi mokymuose gaunamos praeities žinios, tai yra žinios kurios jau yra pasenusios o juk tam, kad verslas būtu sėkmingas reikia orientuotis ne į praeitį o į ateitį o mūsų metodai yra orientuoti į ateitį, tai yra mes analizuojame kas gali būti ateityje ir esant reikalui surandame kertinius akmenis, kurie įtakoja tą ateitį.

Mes tiesiog lyginame, analizuojame turimą informaciją kvantiniame lauke, pasirėmus šia informacija mes galime pamatyti, tarkime kaip jūs jausitės naujame versle, kaip naujas verslas sureaguos į jus, kokios tendencijos bus toliau, ar atitiks lūkesčius naujas vadovas, ar sandoris bus pelningas ir pasirėmus šia informacija, turima patirtimi, galime vienareikšmiškai pasakyti kas bus toliau.

Pasirėmus šia ir panašiomis technologijomis galima prognozuoti verslą, prognozuoti sandorius, prognozuoti tikslus ir išvengti nereikalingų klaidų o tai leis jums ir jūsų verslui judėti pirmyn ne mažais žingsneliais o dideliais žingsniais, gigantiškais žingsniais.

Ar yra verslo augimo ribos?

Verslo augimo, pelno augimo ribų nėra, kadangi pasaulyje yra pakankamai pinigų ir tik mumyse, akcininkuose yra stabdžiai, neleidžiantys plėstis, bet tai nėra bėda, pasirėmus mūsų naudojamos Kvantinės Korekcijos praktika, galima surasti stabdžius, esančius žmoguje ir perkrauti akcininką naujiems iššūkiams.

Dažniausiai problema yra musų giminėje, protėviuose ir jų patirtyje, kadangi mes esame jų pratesimas, mes esame jų neatsiejama dalis ir jų patirtis, išgyventos piniginės nesėkmės ir patirti stresai uždeda šiuos apkaustus ir neleidžia pasiekti naujų aukštumų versle.

Todėl skambinkite mums, bendradarbiaukite su mumis ir būkite verslo priešakyje, verslo lyderiais…

Susisiekite su mumis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mes visi ieškome

Gyvenimas pilnas klausimų, tik tiems žmonėms kurie moka klausti, teirautis, domėtis ir tik gavus į juos atsakymus, gyvenimas tampa įdomus, prasmingas ir turiningas.

LINKIME JUMS DOMĖTIS – IR GAUTI ATSAKYMUS

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Языки»