Vaikas yra nekontroliuojamas, daro ką nori, neklauso – ką daryti?

GKTP Kvantinė Korekcija, šeima

Mes šnekame apie vaikus iki 12 metų, kadangi vyresniems vaikams jau prasideda brendimo laikotarpis ir jie mažiau atspindi šeimos santykius.

Visų pirma aptarsime, kas yra mūsų vaikas, bet tai mūsų tikri, biologiniai vaikai, ne vaikai kuriuos mes auklėjame, bet nesame įsivaikinę, nors apie įvaikintus vaikus, jų santykius su tėvais ir ką reikia daryti, kad išgyventi ir normalizuoti santykius šnekėsime atskirai, todėl stebėkite mūsų įžvalgas…

Taigi reikia žinoti, kad vaikai iki 5-6 metų yra su mama tai yra turi labai stiprų ryšį su mama ir praktiškai analizuojant vaiko elgesį galima sakyti, kad mes matome veidrodinę mamos arba tėčio elgesio manierą.

Aptarsime vieną iš dažnai pasitaikančių situacijų – dar tik gimus ir nežymiai sustiprėjus vaikas tampa nepaklusniu, neklauso tėvų, reikalauja vis daugiau ir daugiau ir mama su tėčiu kraustosi iš proto, toks įspūdis, kad pakliuvai į pragarą.

Ši situacija parodo, kad greičiausiai jūsų šeimoje yra neteisingai išstatyta hierarchija, tai yra jūsų vaikas užėmė ne vaiko poziciją šeimoje o mamos arba tėčio ir pradėjo vadovauti. Savaime suprantama, kad tėvams toks vaiko elgesys yra nepriimtinas, mes kraustomės iš proto ir nesuvokiame kas vyksta.

Šioje situacijoje reikia sutvarkyti hierarchiją šeimoje ir vaikas automatiškai atsistos į savo vietą, nusiramins, perstos vadovauti ir pradės girdėti tėvelio ir mamytės žodžius.

Kaip gi turi būti?

Kaip gi turi būti paklausite jūs ir šioje situacijoje ne viskas taip paprasta iš vienos pusės mes turbūt visi žinome kaip turi būti:

Kaip matome iš paveikslėlio:

 • tėtis turi būti iš dešinės.
 • mama nuo tėčio iš kairės.
 • berniukai pagal gimimą, nuo vyresnio iki mažiausio, po mamos iš kairės jai.
 • mergaitės pagal gimimą, nuo vyriausios iki jauniausios, iš kairės nuo berniukų.

Ši hierarchija šeimoje yra teisinga ir jeigu pas jus yra taip, tai šeimos energija tekės teisingai ir jūs turėsite darnia šeimą, paklusnius ir supratingus vaikus, jums seksis ir nebus barnių.

Bet dažniausiai taip nėra, mūsų šeimos hierarchija yra sujaukta ir tada vyksta chaosas, mums labai sunku ir mes nesusivokiame ir užsiduodame klausimais:

 • o kaip gi išgyventi?
 • kodėl vyras staiga bėga iš šeimos ir sėdi darbe?
 • kodėl pas mane nepaklusnūs vaikai?

Ir tai nesibaigiantis klausimynas kurį galima rašyti labai ilgai.

Kaip pasitikrinti mano šeimos hierarchiją?

Yra daug būdų, kaip galima patiems pasitikrinti jūsų šeimoje sukurtą hierarchiją ir čia aš pateiksiu kelis iš jų:

 • išanalizuokite kokia situacija yra pas jūsų tėvus, jeigu hierarchija yra neteisinga pas jūsų tėvus, greičiausiai pas jus bus tas pats.
 • pažiūrėkite, kaip jūs einate lauke, parduotuvėje tai yra iš kurios pusės jūs stovite savo vyro arba žmonos atžvilgiu.
 • atkreipkite dėmesį, kaip jus miegate iš kurios pusės savo vyro arba žmonos atžvilgiu.
 • paimkite vaiko piešinuką ir pažiūrėkite kaip vaikas nupiešė šeimą ir kaip išstatė šeimos narius.

Ką gi, jeigu jūs tai padarėte, tai jau yra šaunu ir dabar reikia tik išanalizuoti situaciją ir pažiūrėti ką mes turime. Jeigu jūs pastebėjote šeimos hierarchijos sutrikimus jums reikia kažką daryti, keisti – juk jeigu nieko nedaryti, ne tik jūs būsite nelaimingi, šie nukrupimai bus perduoti ir jūsų vaikams.

Kaip atstatyti šeimos hierarchiją?

Iš pirmo žvilgsnio atrodytu, kad viskas labai paprasta, aš dabar žinau kaip turi būti ir tiesiog man tai žinant turėtu viskas ir susitvarkyti, bet iš tikrųjų taip nėra.

Tai kad jūs sužinojote kaip šeimoje turi būti išstatyta hierarchija yra puiku o tai, kad jūs išanalizavote savo šeimos situaciją yra jau didelis pliusas ir žingsnis į priekį, bet sekantis žingsnis turi tam tikrų sunkumų ir povandeninių akmenų į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Visų pirma jeigu jūsų šeimoje yra sulaužyta hierarchija, tai jūsų tėvų šeimose ši hierarchija bus taip pat sulaužyta o kadangi mes kartojame tai kas vyksta pas mūsų tėvus, tai nedirbant su tėvais beveik neįmanoma nieko pakeisti.

Bet mes neturime teisės nurodinėti tėvams, jie mūsų paprasčiausiai negirdės ir tai viskas pagrysta hierarchijos dėsniais, jie yra aukščiau, jie yra didesni, mes juos turime gerbti ir dievinti ir kas gi tada mums lieka, ką daryti?

Praktiškai vienintelė išeiti tai Kvantinio psichologo pagalba su tolimesniais kvantinio lauko korekciniais veiksmais, kadangi tik tai leidžia ištaisyti hierarchijos atsiradimo lūžius ir juos ištaisyti nenurodinėjant, nemokant, nepamokslaujant tėvams.

Todėl kviečiu jus nutraukti iš kartos į kartą perduodamas, nelaimingo gyvenamo programas ir sukurti sau ir savo vaikams naują gyvenimo būdą, skurti laimingą gyvenimą!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė ir Kvantinės korekcijos meistrė

Skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis. Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą ir mes susisieksime

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: