Labdara

Sandra Jelena Bruzgulienė
Sandra Jelena Bruzgulienė

Labdara tai neatsiejama gyvenimo dalis, tai turėtu būti kiekvieno iš mūsų neatsiejama gyvenimo dalis ir tada mes būsime apdovanoti, mums bus duota daug daugiau nei mes paaukojome.

Vadovė Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė kartu su GKTP – Kvantinė transformacija, vykdo aktyvia labdaros veiklą yra Labdaros ir Paramos Fondo „Išgelbėk ir Išsaugok“ vadovė ir todėl kviečia ir jus aktyviai dalyvauti labdaroje ir padėti kitiems.

Padėkite kitiems

Mes nesame pelno siekianti organizacija ir siekiame padėti kitiems, kuriems irgi turi teisę į laimingą gyvenimą, jie negali rinktis, jie jau yra bėdoje ir tik iš šalies ištiesus pagalbos ranką galima pakeisti jų gyvenimo kokybę.

Todėl būkite stiprūs, dosnūs – padėkite ne tik sau bet ir kitiems!

Pagalbos būdai

PAAUKOK 1.2% GPM

Tapk pastoviu fondo rėmėju, paaukodamas iki 1,2% GPM (gyventojų pajamų mokesčio) ir tu prisidėsi prie Labdaros ir Paramos Fondo “ Išgelbėk ir Išsaugok“ darbų, tapsi fondo partneriu ir būsi socialiai atsakingu žmogumi, kuris galvoja ir apie kitus Lietuvos žmones.

Skaityti plačiau…

TAPK TIESIOGINIU RĖMĖJU

Paremkite tiesiogiai tuos, kam reikalinga pagalba o Labdaros ir Paramos Fondas «Išgelbėk ir Išsaugok» bus tarpinė grandis, padedanti jums rasti vienas kitą ir suteikianti galimybę bendrauti.

Skaityti plačiau…

TAPK PASTOVIU FONDO RĖMĖJU

Tapk pastoviu fondo rėmėju ir tegul Jūsų partneriai, pirkėjai, tiekėjai sužino apie tai.

Skaityti plačiau…

PAAUKOK PINIGINES LĖŠAS

Aukodamas Jūs ne tik padedate kitiems Lietuvos žmonėms bet padedate ir Sau!

Skaityti plačiau…

Savanoriavimas

Laikas tai vienas iš žmogaus resursų kuris yra ribotas gyvenant žemėje, todėl savanoriaudami ir aukodami savo brangų laiką Jūs ne tik padedate kitiems Lietuvos žmonėms bet padedate ir Sau!

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Partneriai

Языки»