Perku namą, butą, persikeliu – ar būsiu laimingas naujame name, bute?

GKTP Kvantinė Korekcija laiminga šeima

Visi mes keisdami gyvenamąją vietą o kartais ir šalį tikimės, kad naujoje gyvenamojoje vietoje mums bus geriau, mes pradėsime nauja gyvenimą ir iš dalies mes teisūs, mūsų neapgauna nuojauta, pasikeitimai tikrai įvyks.

Bet ar tikrai šie pasikeitimai bus į gerą pusę?

Ar ne bus taip, kad bus dar blogiau?

Ar santykiai šeimoje bus geri?

Ar aš sugebėsiu išsimokėti?

Į visus šiuos klausimus ir dar daug kitų, kurie jums neduoda ramybės atsakys jums kvantinė psichologė Sandra Jelena Bruzgulienę naudodama kvantiniame lauke sukauptą informaciją ir unikalią transformacijos meistro technologiją.

Šios technologijos dėka galima pamatyti, kaip jūs jausitės naujoje gyvenamoje vietoje, kaip šie pasikeitimai įtakos jūsų šeimyninius santykius, kaip įtakos vaikus ir jų elgesį, kaip įtakos jūsų pajamas darbe arba versle.

O jeigu jūs keičiate gyvenamąją vietą ir išvykstate į kitą miestą arba kitą šalį tai tokia analizė dar labiau yra svarbi, kadangi jus įtakos ne tik namai į kuriuos jūs persikraustote, bet ir šalis kur vykstate.

Kodėl taip vyksta

Jeigu tai ne naujas namas, butas – kiekvienas namas turi savo istoriją, neša buvusių šeimininkų ir vietovės energetiką, todėl itin svarbu išanalizuoti, kaip tai paveiks jus ir jūsų šeimą, ar tai duos šuolį tolimesniam vystymuisi ar atvirkščiai sudarys jūsų gyvenime sunkumus.

Jeigu tai naujas namas, butas – vietovė kurioje statomas namas turi įtakos mūsų gyvenimui, vėliau daug priklauso nuo projekto, kaip viskas suplanuojama ir savaime suprantama nuo statybininkų, juk jie visi įdeda savo dalį energetinio krūvio į jūsų gyvenamąja vietą, kurioje jums gyventi.

GKTP Kvantinė Korekcija, jusu svajoniu namas
GKTP Kvantinė Korekcija, jūsų svajonių namas

Jeigu persikraustau į kita šalį – persikraustant į kita šalį, nepriklausomai kokia ekonominė padėtis šioje šalyje, jums reikia įsivertinti kaip jus tai paveiks iš visų gyvenimo sferos pusių, gali būti tokia situacija, kada finansiškai jums taps geriau, bet šeima suirs arba atsiras barniai su mylimu žmogumi.

Todėl kviečiu jus įsivertinti visus niuansus prieš priimant sprendimą ir tik tada priiminėti galutinį sprendimą ir tokiu būdu sukurti sau ir savo vaikams naują gyvenimą, skurti laimingą gyvenimą!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė

Skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: