Norite geresnio darbo, geriau apmokamo darbo o gal nuosavo verslo?

man in white shirt using macbook pro

Turbūt daug kam teko susidurti su situaciją, kada jūs jaučiate, kad išaugote iš užimamų pareigų ir norite susirasti naują darbą, geriau apmokamą darbą, pradėti savo verslą bet kažkas jums neleidžia to padaryti.

O aplinkiniai ir artimi žmonės nesupranta, kodėl tu nieko nedarai, kodėl negali pasiekti naujo tikslo, kodėl…

Taip būna dažnai, tam kad peršokti į naują lygį mums reikia, kad mumyse įsijungtu naujos programos, kurios ir paskatins mus ne tik imtis veiksmų, bet ir šiais veiksmais pasiekti naujas aukštumas ir jokie kaltinimai ir artimų žmonių žodžiai negali nieko pakeisti.

Bet, prieš šnekant apie naujas aukštumas reikia suprasti, kas gi tai per programos – kurios neleidžia mums judėti pirmyn.

Gyvenimiškos programos

Gyvenimiškos programos, tai mūsų giminėje, šiandieninėje visuomenėje integruotos programos, tai yra giminės gyvenimiška patirtis kurios dėka mūsų giminė sugebėjo išgyventi tūkstantmečius, bet laikai keičiasi ir ši gyvenimiška patirtis ne visada mums yra priimtina.

Tarkim mūsų giminės patirtis sako, kad aukštos pareigos yra pavojingos išgyvenimui, mūsų sveikatai ir savaime suprantama, kad tada jūs negalėsite užimti aukštų pareigų, kurios užtikrintų ir aukštas pragyvenimo pajamas. Atsiras tūkstančiai priežasčių, kodėl jūs negautumėte šių pareigų ir atrodys, kad visas pasaulis priešinasi šiam jūsų norui.

Ir visa tai tik todėl, kad jūsų prosenelis, užiminėjo aukštas pareigas o atėjus revoliucijai už šias pareigas buvo ištremtas į Sibirą arba galėjo būti ištremtas ir jisai sau nusprendė, kad aukštos pareigos yra nesaugu ir jų reikia vengti, bijoti kaip ugnies.

Kodėl aš turiu vykdyti šias programas?

Paklausite jūs ir būsite visiškai teisūs, neprivalote, laikai pasikeitė ir dabar tam kad išgyventi, turėti normalų pragyvenimo lygį yra saugu turėti ir aukštas pareigas.

Bet, kaip gi būti su šiomis programomis, kaip jų atsikratyti?

Dažnai mums yra siūlomi specialūs augimo treningai, kurie iš tikrųjų negali efektyviai išspręsti šios problemos, po ilgų metų triūso, galimai ir bus kažkokie rezultatai, bet vertinant kiek buvo išleista energijos, laiko, pinigų kylą klausimas ar tai buvo verta.

Bet ką galima padaryti?

Paklausite jūs, ir mes atsakysime, kad yra efektyvus metodas, kuris transformuoja priežastis trukdančias jums pasiekti užsibrėžtų tikslų, tai yra suteikia galimybę ne darbuotis ilgus metus o tiesiog perrašyti jūsų giminaičio patirti ir tokiu būdų jau šiandien sudaryti jums prielaidas pakeisti jūsų gyvenimo kokybę.

Kvantinis psichologas, transformacijos meistras gali padėti jums išvengti klaidų, ilgų metų bergždžio triūso ir padėti greitai ir efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Skaityti apie kitas paslaugas…

Sigitas-Bruzgulis

Sigitas Bruzgulis

Kvantinis psichologas | Kvantinės korekcijos meistras

sigitas.masterrazborov@gmail.com

Skaityti plačiau …

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: