Sprendimo būdai

Sprendimai

Kvantinė psichologė

Sandra Jelena Bruzgulienė
Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Besikreipiantys žmonės klausia, kas tai, ar tai ką jūs darote neprieštarauja dievui ir aš jiems atsakau, dievas sukūrė šį pasaulį, dievas davė viską, tai ką mes valgome, mediciną ir mokslą, todėl viskas yra dievo duota mums ir tai ką mes darome žemėje yra mums duota dievo.

Todėl yra nuodėmė nesinaudoti dievo suteiktais įrankiais, kurie padės pakeisti gyvenimo kokybę, surasti klaidų esmę, juk mes tam ir esame čia.

Suradus jūsų problemos šaknis, priežastis reikia imtis priemonių, padėsiančių jums pakeisti gyvenimo kokybę. Šie veiksmai nėra įprastiniai, tradiciniai, kadangi įprastinius būdus jūs išbandėte ir greičiausiai nesėkmingai nes kitaip nebūtumėte čia.

Mes naudojame darbo su kvantiniu lauku metodiką, kartu su sveiko gyvenimo, laimingo gyvenimo pagrindais ir tokiu būdu pasiekiame rezultatų net ten kur tradiciniai metodai neveikia.

Transformacijos meistras ir Kvantinis psichologas

Transformacijos meistras tai žmogus kuris išmano kvantinio lauko dėsnius, suvokia jo veikimo mechanizmus ir yra pasiryžęs padėti žmonėms.

Transformacijos metu mes keičiame ne tik žmogaus požiūrį, atsinešimą į problemą bet pačias priežastis kurios formuoja žmogaus toki elgesį, tai yra Transformacijos meistras transformuoja priežastis dėl kurių žmogus pateko į bėdą, į situaciją kuri jam nėra priimtina ir nesvarbu kas tai per situacija.

Ar tai sveikatos sutrikimai, ar tai problemos darbe, problemos versle, problemos šeimoje, problemos su vaikais, viskas turi savo šaknis, priežastis ir tik pašalinus šias priežastis galima pakeisti gyvenimo kokybę, realiai ir iš tikrųjų pakeisti žmogaus gyvenimo kokybę.

Kvantinis psichologas tai yra neatsiejama Transformacijos meistro darbo dalis, kadangi neįmanoma transformacija neišsiaiškinus giluminių, tik mūsų kvantiniame lauke slypinčių, tūnančių priežasčių, privedusių jus prie situacijos, kada jūs esate nepatenkintas gyvenimo kokybę.

Kvantinis psichologas vertina situacija kurioje jūs atsidūrėte iš tos pozicijos, kad negali atsirasti problema be priežasties o priežastis kuria mes žinome, kuria galime įvardinti beveik niekada nėra tikroji, ta dėl kurios iš tikrųjų viskas įvyko ir tik pasitelkus informaciją, įrašyta kvantiniame lauke, mes galime identifikuoti tikrąsias priežastis.

Todėl mums ir reikia Kvantinio psichologo pagalbos, kad identifikuoti tikrąsias problemos priežastis ir išspręsti viska iš esmės.

Atvykus pas mus arba užsiregistravus nuotolinei konsultacijai, jūs būsite konsultuojami aukščiausios kvalifikacijos Transformacijos meistrės, Kvantinės psichologės

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė
Sandra Jelena Bruzgulienė

Tam kad tapti geru Transformacijos meistru neužtenka tik mokytis, reikia turėti gyvenimišką patirtį ir suprasti žmogaus problemą iš esmės. Sandra Jelena savo gyvenimiškoje patirtyje pergyveno sveikatos sutrikimus, ėjo pas gydytojus ir jai negalėjo nustatyti susirgimų priežasties, turėjo problemų šeimoje, išsiskyrė, prarado vaikus, finansinius šaltinius, verslą ir tik pakeitusi gyvenimo būdą, pradėjus vartoti maisto papildus, pradėjusi transformuoti problemų priežastis, gyvenimo kokybė pasikeitė, Sandra Jelena pradėjo gyventi pilnavertį gyvenimą, sugrįžo vaikai, susikūrė nauja darni šeima ir atsirado šiame pasaulyje dar keturi vaikučiai.

Taip jūs nesuklydote, dabar Sandra Jelena Bruzgulienė augina 6 vaikus ir yra laiminga mama, kuri gali ir jums padėti pakeisti jūsų gyvenimo kokybę, juk kiekvienas žmogus gyvenantis žemėje yra vertas gyventi laimingai.

Plačiau skaityti apie Sandra Jelena Bruzguliene….

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mes visi ieškome

Gyvenimas pilnas klausimų, tik tiems žmonėms kurie moka klausti, teirautis, domėtis ir tik gavus į juos atsakymus, gyvenimas tampa įdomus, prasmingas ir turiningas.

LINKIME JUMS DOMĖTIS – IR GAUTI ATSAKYMUS

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Языки»