Paslaugos ir kainos

Tau reikia pagalbos, tu nesusivoki kas vyksta ir nerandi problemos, nesėkmių ir blogos savijautos priežasčių, tada tau pas mus, kadangi tik kvantinio lauko diagnostika gali atsakyti į šiuos klausimus o kvantinio lauko korekcija pakeisti jūsų gyvenimo likimą.

Skambink arba užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Korekciniai veiksmai

Gyvenimo situacijų, šakninių priežasčių privedusių prie šios situacijos korekcinių veiksmų kaina priklauso nuo pačios problemos, sektoriaus kuriame ši problema yra ir todėl nėra galimybės nustatyti fiksuotos kainos. Viskas priklausys nuo daugelio veiksnių, todėl tik nustačius šaknines situacijos atsiradimo priežastis ir sudarius veiksmų planą, galėsime jums įvardinti korekcinių veiksmų kainą. Konsultacijų kainos nurodytos puslapio gale.

Teikiame pavyzdinius gyvenimiškų situacijų sektorius, kuriuose galimi korekciniai veiksmai, tai nėra galutinis sąrašas, kadangi kvantinės korekcijos veiksmai galimi visuose mūsų gyvenimo sektoriuose.

Problemos diagnostika GKTP Kvantinė korekcija

Likimo korekcija

Kas yra likimas, tai praeities įvykiai, kurie įtakoja ir sukonstruoja dabartyje vykstančius ir ateityje įvyksiančius įvykius, tai ir vadinama likimu. Ar galima likimą pakeisti paklausite jūs? Taip galima, pasitelkus kvantinės korekcijos įrankius, todėl skambinkite ir ženkite pirmą žingsnį!

Darbai vykdomi tik atlikus pradinė diagnostiką – konsultaciją.

Sveikatos korekcija

Sveikatos sutrikimai, tai praeities įvykiai, kurie įtakoja ir sukonstruoja mūsų sveikatos būseną. Todėl transformavus, pakeitus mūsų praeities patirtį, mums bus nesunku atstatyti savo sveikatą. Skambinkite ir jau dabar keiskite savo kūno būseną, ženkite pirmą žingsnį į sveiką gyvenimą.

Darbai vykdomi tik atlikus pradinė diagnostiką – konsultaciją.

man and woman sitting on bench

Problemų transformavimas

Jus persekioja nesėkmės ir nežinote ką daryti, kodėl taip yra, tada jums pas mus, mes nustatysime šaknines priežastis įtakojančias šią situaciją ir kartu su jumis jas ištaisysime. Todėl skambinkite mums ir tapkite atsakingais už savo likimą.

Darbai vykdomi tik atlikus pradinė diagnostiką – konsultaciją.

Sveikata, finansai, šeima, vaisingumas

Jeigu jūs susidūrėte su šiomis, arba panašiomis problemomis ir niekas negali jums padėti, kreipkitės pas mus ir mes kartu su jumis pakeisime šią situaciją. Kvantinio lauko korekcija tai vienintelis būdas pakeisti ateitį, skambinkite ir registruokitės konsultacijai.

Darbai vykdomi tik atlikus pradinė diagnostiką – konsultaciją.

Pradinė diagnostika – konsultacija

Nuotolinė arba gyvai (atvykus pas mus) vykstanti diagnostika, kurios metu bus įvertinta jūsų situacija, atsakyta į jums rūpimus klausimus ir nustatyta kodėl tai jums rūpi, skauda ir ką reikia padaryti, kad pakeisti šią situaciją. Konsultacijos laikas iki 60 minučių.

Diagnostika-konsultacija yra reikalingos prieš vykdant tolimesnius korekcinius, transformavimo veiksmus:

  • Likimo korekcija
  • Sveikatos korekcija
  • Problemų transformavimas
  • Sveikata, finansai, šeima, vaisingumas ir t.t.

Pradinė konsultacija – Persikėlimas

GKTP Kvantinė Korekcija laiminga šeima

Perku namą, butą, persikeliu – ar būsiu laimingas naujame name, bute?

Visi mes keisdami gyvenamąją vietą o kartais ir šalį tikimės, kad naujoje gyvenamojoje vietoje mums bus geriau, mes pradėsime nauja gyvenimą ir iš dalies mes teisūs, mūsų neapgauna nuojauta, pasikeitimai tikrai įvyks.

Bet ar tikrai šie pasikeitimai bus į gerą pusę? Ar ne bus taip, kad bus dar blogiau? Ar santykiai šeimoje bus geri? Ar aš sugebėsiu išsimokėti?

Kvantinio lauko korekcija tai vienintelis būdas sužinoti atsakymus, skambinkite ir registruokitės konsultacijai.

Konsultacijos metu bus surinkta visa informacija, reikalinga situacijos įvertinimui ir suderinta tolimesnės diagnostikos kainą, kurios metu bus atsakyta į visus jūsų užduotus klausimus.

Pagalba negalintiems susimokėti

Jeigu jūs esate žmogus patekęs į bėdą ir negalite sumokėti pradinės diagnostikos, tolimesnės korekcijos, galite kreiptis į mus, kaip žmogus patekęs į bėdą ir mes aptarnausime jus nemokamai. Atkreiptinas dėmesys, kad galutinis sprendimas dėl nemokamos diagnostikos arba pagalbos bus priimamas tik atvykus pirminei diagnostikai. Užsirašymas į pagalbą negalintiems susimokėti dar negarantuoja, kad jūs atitiksite keliamus reikalavimus šiai grupei asmenų.

Plačiau galite susižinoti tel. +370 680 01794

Rašyti užklausą

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Языки»