Likimo diagnostika

Diagnostika su garmonizacijos kortomis

Likimas, kas tai? At tikrai likimo negalima pakeisti? Kaip pamatyti likimą? Kas manęs laukia?

Tiek daug klausimų pas mus ir mūsų kvantinis laukas turi atsakymus į šiuos klausimus, kadangi jame nėra praeities, nėra ateities o viskas yra čia ir dabar. Visiškai nesvarbu ką reikia sužinoti apie žmogų, ligos priežastis, nesėkmių priežastis, mylimo žmogaus neradimo priežastis, kas mūsų laukia ateityje ir taip toliau, viskas yra įrašyta jūsų lauke, todėl mūsų kvantinė psichologė, transformacijos meistrė padės jums gauti šią informaciją.

Mes dirbame su specialiai tam sukurtomis, ekskliuzyvinėmis „Garmonizacijos“ kortomis, kurias sukūrė kvantinės psichologijos meistrė Sandra Jelena Bruzgulienė. Šių kortų pagalba galima atskleisti žmogaus likimo paslaptis, priežastis ir destruktyvines tendencijas įtakojančias mūsų gyvenimą.

Savaime suprantama, kad kortos tik įrankis, kaip termometras, kuris gali parodyti tai ko mes iš jo prašome ir reikalaujame, bet šis įrankis tik kvantinės psichologijos, transformacijos meistro rankose tampa tikrai efektyviu ir tobulu įrankiu.

Šis įrankis gali atskleisti gilumines problemos šaknis, tai yra kas jūsų pasąmonėje dedasi ir kodėl jūs taip elgiatės, kad patys save žlugdote o taip pat parodyti probleminius gyvenimo sektorius, tik reikia nepamiršti, kad šis metodas nerodo dabartinių įvykių, kaip tradicinės kortos o rodo mums gilumines dabarties ir ateities tendencijas kurių mes dažnai nejaučiame ir net nesuvokiame, bet be jo ir kitų pagalbinių priemonių negalima surasti tikrųjų priežasčių ir vėliau jų transformuoti į sėkmingą, vaisingą ir laimingą gyvenimą.

Likimo diagnostika GKTP Kvantinė korekcija
Likimo diagnostika GKTP Kvantinė korekcija

Kiti nuskaitymo metodai

Galimi ir kiti diagnostikos įrankiai:

Diagnostika su tradicinėmis kortomis – Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, tarkime kortas, galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku, skaityti plačiau….

„Transformacijos meistrų“ metodas – kvantinio lauko analizė tai kvantinio lauko kuris supa kiekviena žmogų analizė, juk šiame lauke yra įrašytos priežastys privedusios mus prie šiandieninės situacijos, situacijos kuri mūsų netenkina ir kuria mes norime pakeisti, skaityti plačiau…

Kvantinio psichologo analizė – na ir savaime suprantama, kad norint susivokti šiame priežastiniame ryšyje, šitame informacijos labirinte jums reikalingas „Kvantinis psichologas“, tai yra transformacijos meistras, skaityti plačiau…

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mes visi ieškome

Gyvenimas pilnas klausimų, tik tiems žmonėms kurie moka klausti, teirautis, domėtis ir tik gavus į juos atsakymus, gyvenimas tampa įdomus, prasmingas ir turiningas.

LINKIME JUMS DOMĖTIS – IR GAUTI ATSAKYMUS

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Языки»