Kvantinė diagnostika

Diagnostika paremta kvantinės fizikos dėsniais

Visi mes žinome, kad kiekviena iš mūsų ir visus mus kartu supa kvantinis laukas, kurio mokslininkai iki galo negali paaiškinti, bet jau dabar yra žinome, kad kvantiniame lauke nėra sąvokos laikas, tai yra jame yra persipynusi praeitis, dabartis ir ateitis.

Todėl kvantinės diagnostikos metu, kartais pasirėmus dar papildomomis priemonėmis galima matyti žmogaus susirgimų, nesėkmių ir elgsenos tikrąsias priežastis. Ką reiškia tikrąsias paklausite jūs, ogi tas priežastis kurios iš tikrųjų įtakoje mūsų gyvenimą.

Juk visiems žinoma, kad devyniasdešimtyje ar net daugiau procentų, mes nežinome nesuvokiame kodėl elgiamės taip arba anaip, medicina negali nustatyti tikrųjų susirgimo priežasčių ir tik mūsų kvantiniame lauke yra visi šie atsakymai.

Todėl kvantinė diagnostika yra tokia svarbi, norint padėti žmogui pasiekti savo tikslo, tapti laisvu nuo ligos ar kitų neigiamų įtakų, situacijų kurios trukdo jums gyventi.

Kiekvienam gali kilti abejonių o kaip gi mes tai darome ir mes jums atsakysime, kad visada geriau viena karta pamatyti, pamatyti rezultatą ir tada nereikės klausti, kadangi visi atsakymai bus akivaizdūs.

Todėl mūsų kvantinė psichologė Sandra Jelena Bruzgulienė padės jums praeiti šį nelengva kelią iki laimingo gyvenimo.

Kiti nuskaitymo metodai

Galimi ir kiti diagnostikos įrankiai:

Likimo diagnostika – Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas, skaityti plačiau….

Diagnostika su tradicinėmis kortomis – Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, tarkime kortas, galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku, skaityti plačiau….

„Transformacijos meistrų“ metodas – kvantinio lauko analizė tai kvantinio lauko kuris supa kiekviena žmogų analizė, juk šiame lauke yra įrašytos priežastys privedusios mus prie šiandieninės situacijos, situacijos kuri mūsų netenkina ir kuria mes norime pakeisti, skaityti plačiau…

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mes visi ieškome

Gyvenimas pilnas klausimų, tik tiems žmonėms kurie moka klausti, teirautis, domėtis ir tik gavus į juos atsakymus, gyvenimas tampa įdomus, prasmingas ir turiningas.

LINKIME JUMS DOMĖTIS – IR GAUTI ATSAKYMUS

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Языки»