Imuninės sistemos korekcija

GKTP Kvantinė korekcija – Imuninės sistemos atstatymas

Imuninė sistema

Mūsų kūnas sukurtas taip, kad pats galėtu kovoti su susirgimais, kuriuos provokuoja virusai, bakterijos, gyvenimo sąlygos, stresai ir taip toliau…

Kodėl mūsų kūnas sako mums gana?

Kodėl gi mes sergame?

Kodėl mus paguldo į lovą?

Todėl kad nori mums pasakyti, kad tu neteisingai maitiniesi ir todėl aš daugiau negaliu, man sunku, aš pavargau ir man reikalinga pagalba. Liga tai vienintelis mūsų kūno įrankis, leidžiantis pasakyti, perspėti mus apie tai, kad reikia kažką daryti, reikia padėti kūnui.

Ir ką gi mes dažnai darome, o gi perkame vaistines medžiagas, kurios slopina ligos požymius, sumažina temperatūrą, numalšiną skausmą, tai yra apgaudinėjame mūsų organizmą o tikrosios priežasties, dėl kurios organizmas kelią aliarmą, nesprendžiame.

Mūsų organizmas ir toliau bando pasakyti, daryk kažką, padėk man o mes ir vėl nutildome šiuos simptomus ir ką mes gauname galutiniame rezultate – chroniškas, įsisenėjusias ligas, kurių niekas nežino kaip gydyti.

Ir visa tai dėl to, kad mes negirdime savo organizmo, neduodame organizmui to ko reikia o būtent natūralių, iš maistinės grandinės, maistinių medžiagų, kurios ir gali padėti organizmui atsistatyti, atstatyti ląsteles, pakelti imuninę sistemą ir sugrąžinti mūsų organizmą į normalų darbą.

Todėl itin svarbu naudoti natūralius iš maisto grandinės pagamintus maisto papildus o ne sintetinius vitaminus, kurie ilgalaikėje perspektyvoje žaloja mūsų organizmą. Taip sintetiniai vitaminai pigesni, bet mūsų organizmas yra vienintelis, mes turime jį tik vieną ir todėl saugokime, lepinkime ir prižiūrėkime jį tinkamai.

Mes siūlome NeoLife maisto papildus, vitaminus, odos ir plaukų priežiūros, namų priežiūros gaminius, kurie pagaminti iš natūralių sudedamųjų dalių ir tausoja mūsų organizmą ir aplinką.

NeoLife maisto papildai – 37% procentais padidina imuninės sistemos darbą, tik per dvi savaites naudojimo ir tai yra patvirtinta Amerikoje atliktais klinikiniais tyrimais.

Maisto papildai ir vitaminai

NeoLife maisto papildai ir vitaminai – yra pagaminti iš maistinėje grandinėje naudojamų medžiagų, todėl yra visiškai natūralūs ir juos ne tik galima, bet ir reikia naudoti pastoviai, tai yra pastoviai padėti mūsų organizmui susitvarkyti su gyvenimo iššūkiais.

Odos, veido ir plaukų priežiūros priemonės

NeoLife odos, veido ir plaukų priežiūros priemonės – yra pagamintos iš natūralių medžiagų, turi eco, cosmos sertifikatus ir yra itin tausojanti ir efektyviai padedanti mūsų kūnui priemonė.

Namų priežiūros gaminiai

NeoLife namų priežiūros gaminiai – kurie yra natūraliai suyrantys, nealergiški ir todėl naudodami šiuos produktus jūs tausojate ne tik savo kūną, bet ir aplinką, tai yra mūsų Žemę.

Plačiau apie visas prekes

Savaime suprantama, kad neįmanoma surašyti visų šių unikalių produktų savybių ir todėl skaitykite plačiau apie šiuos produktus NeoLife – GKTP Klubo puslapyje.

GKTP Klubas yra sukurtas su tikslu suvienyti žmones kuriems yra svarbus žmogus ir jo sveikata, kurie gerbia aplinkinius žmones ir supančią gamtą, kurie siekia būti sveiki ir laimingi su NeoLife produktais. Skaitykite plačiau apie produktus ir klubo veiklą, perėję nuorodą….

O dar geriau, paimkite ir paskambinkite ir mes kartu aptarsime, būtent kokie NeoLife produktai padės tau išspręsti, būtent tavo problemas, skausmingas situacijas.

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mes visi ieškome

Gyvenimas pilnas klausimų, tik tiems žmonėms kurie moka klausti, teirautis, domėtis ir tik gavus į juos atsakymus, gyvenimas tampa įdomus, prasmingas ir turiningas.

LINKIME JUMS DOMĖTIS – IR GAUTI ATSAKYMUS

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Языки»