Situacijos diagnostika

Diagnostika su tradicinėmis kortomis

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, tarkime kortas, galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Kortos parodo dabartinius įvykius ir nedideli periodą praeities ir galimos, tikėtinos ateities. Parodoma ateitis yra tik tikėtina, kadangi mūsų gyvenimas ir kvantinis laukas yra sukurti taip, kad žmogus galėtu vystytis, tobulėti, mokytis ir keistis, todėl žmogui darantis pastangas savo gyvenime, keičiantis savo gyvenimo kokybę keičiasi ir savaime suprantama, kad keičiasi ir ateitis.

Tai yra tradicinis metodas kurį naudojo dar mūsų seneliai ir proseneliai, šis metodas žmogaus išmanančio kvantinio lauko teoriją, suvokiančio kvantinio lauko struktūrą ir saugomos informacijos esmę, rankose tampa labai tiksliu įrankiu, galinčiu ištraukti reikiama informaciją ir padėti surasti situacijos sprendimo būdus.

Visiškai nesvarbu ką reikia sužinoti apie žmogų, ligos priežastis, nesėkmių priežastis, mylimo žmogaus neradimo priežastis ir taip toliau, viskas yra įrašyta jūsų lauke, todėl mūsų kvantinė psichologė, transformacijos meistras.

Problemos diagnostika kortomis GKTP Kvantinė korekcija
Problemos diagnostika kortomis GKTP Kvantinė korekcija

Kiti nuskaitymo metodai

Galimi ir kiti diagnostikos įrankiai:

Likimo diagnostika – Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas, skaityti plačiau….

„Transformacijos meistrų“ metodas – kvantinio lauko analizė tai kvantinio lauko kuris supa kiekviena žmogų analizė, juk šiame lauke yra įrašytos priežastys privedusios mus prie šiandieninės situacijos, situacijos kuri mūsų netenkina ir kuria mes norime pakeisti, skaityti plačiau…

Kvantinio psichologo analizė – na ir savaime suprantama, kad norint susivokti šiame priežastiniame ryšyje, šitame informacijos labirinte jums reikalingas „Kvantinis psichologas“, tai yra transformacijos meistras, skaityti plačiau…

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mes visi ieškome

Gyvenimas pilnas klausimų, tik tiems žmonėms kurie moka klausti, teirautis, domėtis ir tik gavus į juos atsakymus, gyvenimas tampa įdomus, prasmingas ir turiningas.

LINKIME JUMS DOMĖTIS – IR GAUTI ATSAKYMUS

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke ir vienas iš jų atliekamas pasitelkus pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Языки»