Mylimi ir artimi žmonės

man and woman sitting on bench

Noriu pakalbėti apie meilę, Kur gimsta? Nuo ko prasideda? Kodėl tai taip svarbu?

Savaime suprantama, kad meilės jausmas pradeda formuotis dar prieš gimstant, dar mūsų tėvams tik susitikus ir nuo to kaip vienas kitą myli mūsų tėvai, priklauso ir mūsų, meilės kūdikių jausmai, meilės suvokimas. Dar tik gimus mes jau turime suformuotus meilės jausmus ir juos transliuojame savo gyvenime. Iš pradžių tėvų atžvilgiu, vėliau aplinkinių ir galiausiai savo pusytės ir vaikų atžvilgiu.

Pasirėmus šiais suformuotais dar iki gimimo jausmais, mes patys nesuvokdami to kas vyksta, kartojame tėvų klaidas ir dažnai negalime sukurti šeimų, mylėti savo artimus, savo vaikus, savo šalį, savo gimtinę.

Yra posakis, kad „šeima yra valstybės pamatas“, todėl nuo to, kaip mes gyvename, kaip mylime vienas kitus priklauso visų mūsų gerovė, bet tai aukštos materijos o aš noriu pašnekėti apie meilę. Kaip jau minėjau meilė mūsų gyvenime prasideda nuo – meilės, pagarbos ir bekraštės padėkos mūsų tėvams.

Tai yra tiems žmonėms, dėka ko mes esame čia, mes gyvename, mes džiaugiamės gyvenimu, mes galime mylėti ir būti laimingais.

Tik meilė ir dėkingumas tėvams, sukuria galimybę mylėti ir būti laimingais.

Bet dažnai nuoskaudos neleidžia mums mylėti savo tėvų, mes gėdijamės savo tėvų, mes nesuprantame jų. Tada mes esame nelaimingi, mes negalime būti laimingi, kadangi mes negalime duoti kitiems to ko mes neturime patys.

Tik turėdami meilę tėvams mes galime sukurti darnia šeimą, mes galime mylėti savo vyrą arba moterį, savo vaikus ir tai yra pamatinis jausmas mumyse.

Bet ką daryti, jeigu to nėra, jeigu aš negaliu atleisti tėvams už nuoskaudas, už pažeminimus, ką daryti, kaip man sukurti darnia šeimą?

Ir čia aš turiu tik viena atsakymą, jums reikalinga pagalba, jums reikia kreiptis pagalbos bet svarbiausias klausimas kur?

Deja išeitis pas jus tik vien, tik kvantinio psichologo pagalba gali išspręsti šias problemas, kadangi kvantinis psichologas analizuoja jūsų santykius su tėvais, tėvų santykius su jų tėvais ir taip toliau.

Tik kvantinė psichologija ir tolimesnė kvantinė transformacija gali išjungti šiuos viska griaunančius mechanizmus, kurių jūs net nejaučiate ir staiga pastebite, kad elgiatės būtent taip kaip sakėte, kad tikrai nesielgsite.

Nesakyčiau to, jeigu pati nebūčiau išgyvenusi šių viska griaunančių programų poveikio savo gyvenime, nepraėjusi ilgo ir skausmingo gyvenimo iki sutikau mylima žmogų ir tapau daugiavaike mama.

Todėl kviečiu jus nutraukti iš kartos į kartą perduodamą nelaimingų gyvenimų ratą ir sukurti sau ir savo vaikams naujo gyvenimo galimybę, skurti laimingo gyvenimo galimybę!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė

Skambink arba užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: