Kodėl mylėję vienas kitą žmonės – tampa abejingais!

Turbūt daug žmonių susiduria su tokia situacija kaip mūsų skaitytoja, kuri rašo:


Skaitytojos laiškas

Gyvename kartu, vaikais namais rūpinamės pagal įpratimą, kaip poros santykių – jokių. Suprasčiau, jei būčiau apsileidus namų šeimininkė ar vien tik savimi besirūpinanti. Esu dirbanti, savimi galinti pasirūpinti moteris, nuo vyro finansiškai nepriklausoma, susitvarkiusi, sportuojanti, prisižiūrinti save.

Problema prasidėjo po vaiko gimimo, o gal dar ir anksčiau. Vyro pagrindinis laikas, dėmesys buvo skiriamas darbui. Aš taip pat visada dirbau, tik vaikų auginimo laikotarpiu ne.

Aš nesulaukiau dėmesio, kokio tikėjausi kaip moteris, apie tai jam sakydavau, pasiteisindavo tuo, kad aš esu pavargusi, nenori manęs dar labiau varginti, kad aš priekaištauju, kad jisai blogas ir pan.

Negaliu sakyti, kad būtų nepadėjęs namuose, ar nesirūpinęs vaiku, ne, bet vaikas praaugo, jau 14 metų, o mes taip ir gyvename (be poros santykių), kaip du ūkiniai partneriai.

Aš jo blogu nevadinau, bet išsakydavau skaudulius ir prašiau dėmesio, pasakydavau priekaištų. Tai darydavau, kaip dabar suprantu, kad jis išgirstų mane, ką noriu pasakyti, kadangi su juo neina atvirai pasikalbėti, jis bėga nuo pokalbio, bėga nuo konflikto.

Jis tolo. Na esmė tokia… Kiek bandau kalbinti, spęsti, aiškintis, aptarti, kaip išbristi iš tos padėties, kad galėtume gyventi normaliai ir džiaugtis gyvenimu, tai matau tik savo pastangas, jo ne… gal kalbame skirtingomis kalbomis, gal aš jo nesuprantu…, bet jis ir neaiškina.

Bandyčiau su juo pakalbėti dėl kreipimo pagalbos, gal pavyktų dar išsaugoti (nors nėra ką ir saugoti), labiau tiktų – iš naujo sukurti santykius.


Deja tokių šeimų yra begalė, daug žmonių negali suvokti kas atsitiko, kodėl jie nutolo vienas nuo kito, kodėl net nepastebėjo kaip tai atsitiko ir kas blogiausia, kad skyrybos nieko nepadės, nieko neišgelbės, kadangi viskas vėl pasikartos o skyrybų našta padarys ne tik jus nelaimingais bet ir vaikus.

Pabėgti nuo savęs neįmanoma, reikia pripažinti, kad būtent jūs ir jūsų vyras, bet didesne dalimi moteris sukūrė šią realybę ir dabar, staiga suvokusi kur atsidūrė nežino kur eiti. Mes moterys esame šeimos židinys, kuriame dega ugnis ir kol šita ugnis dega, mūsų vyrai mus myli.

Dažnai mes pačios užgesiname šią ugnį, net nejausdamos to ir tai įvyksta ne dėl mūsų kaltės o dėl to, kad mus taip išmokė, mūsų tėvai taip gyveno ir mes taip gyvename, visuomenė sukūrė tokius stereotipus. Panagrinėkime, kai kurias priežastis, dėl ko taip vyksta.

Todėl mes pačios ir turime spręsti šią susiklosčiusią problemą, mes pačios galime kreiptis pas kvantinį psichologą ir pakeisti situaciją šeimoje.

Pokalbiai šiuo klausimu dažniausiai tik pablogins situaciją!

Kodėl taip vyksta

Mūsų tėvai arba seneliai taip gyveno

Lojalumas mūsų tėvams, giminei tai labai stiprus mechanizmas sukurtas mūsų pasąmonėje, kadangi tai leidžia išlaikyti giminės santykius, bet šis mechanizmas turi ir atvirkštine medalio pusę, kuria mes matome šioje situacijoje.

Tėvai gyveno kaip partneriai

Taip atsitinka todėl, kad mes augdami matome, kad pas mūsų tėvus seksualinių santykių nėra, jie šiuos santykius slepia arba jau ir neturi ir tada mūsų vaikiška psichika įsisaviną programą, kad tam tikrame amžiuje santykiai tarp žmonos ir vyro turi būti kaip partnerių.

Vaikus pagimdėme ir viskas pasibaigė, priartėjo tas amžius kuriame mes suvokėme ir matėme tėvų patirtį ir pas mus įsijungė lojalumo tėvams programa kuri sako, kad tam, kad priklausyti savo tėvams ir giminei mums reikia atsisakyti seksualinių santykių, laimės, džiaugsmo kuriuos šie santykiai neša ir tik tada mes priklausysime jiems.

Matėme neigiamus santykius

Arba įsijungia baimė, kad mes atkartosime tėvų gyvenimą, likimą, kadangi matėme neigiamus santykius savo tėvų šeimoje ir mes nenorėdami sau tokios patirties, tiesiog atstumiame, atsikratome mylimo žmogaus.

Sau mes susirandame begales pateisinimų, surandame neigiamų bruožų, kurių ankščiau net nepastebėdavome, juk šis žmogus buvo mylimas o dabar reikia surasti pasiteisinimą savo elgesiui.

Laikome parnerį savo vaiku

Dažnai susiduriama su situacija, kada vyras arba žmona laiko savo partnerį ne vyru ar žmona o vaiku ir tada savaime suprantama, kad jokių seksualinių santykių negali būti, kadangi kas, sveiko proto, norės santykiauti su savo mama arba tėvu.

Ir tai atsitinka staiga netikėtai, mes net nepastebime, kaip tai nutiko, bet mūsų pasaulis apsivertė, mes neturime intymaus gyvenimo ir gyvename, kaip pora sugyventinių.

Nesenai teko vykdyti kvantinės korekcijos veiksmus porai, kurie jau beveik dešimt metų neturėjo intymių santykių, būtent dėl šios priežasties ir ką jūs galvojote jau po penkių dienų įvyko tai ko jie net negalėjo tikėtis, tai ko jie norėjo ir galvojo, kad prarado negrįžtamai, pas juos įvyko normalūs santykiai, kaip senais gerais laikais.

Kas gi kaltas?

Ir šiose aprašytose situacijose nėra kaltas nei vyras, nei moteris tiesiog ši programa buvo gauta pas tėvus ir įsijungė jumyse. Tik neutralizavus šią programą galima vėl atstatyti santykius, susigrąžinti seksualinių santykių džiaugsmą ir su tuo susijusius jausmus, tapti laimingais ir pilnaverčiais, bet tai ne viskas.

Jeigu mes tokiais tapsime, nustosime bijoti parodyti savo vaikams, kad seksualiniai santykiai šeimoje tai normalu, gerai, tai nutrauksime šios programos perdavimą mūsų vaikams ir ne tik mes tapsime laimingais, bet ir mūsų vaikai.

Ką daryti?

Šiuo atvėju galima bandyti ir patiems dirbti su šiomis neigiamomis programomis ir neutralizuoti jas, tam siūlome atsisiųsti savarankiško darbo su savimi praktiką arba kreiptis į kvantinės psichologijos specialistą, kuris naudodamas kvantinės korekcijos metodiką, transformuos kertines priežastis įtakojančias jūsų tokį elgesį.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Užsiregistruoti galite tel. +37068001794 tel. +37061734245

Nemokamas skambutis

Savarankiškam darbui su šiomis programomis, gali prireikti praktikų, kurias galite atsisiųsti perėję šią nuorodą…

Atsisiųsti praktiką lietuvių kalba….

Atsisiųsti praktiką rusu kalba..

Kainos ir pasiūlymai….

Sekti naujienas Instagram….

Sekti naujienas Telegram….

Sekti naujienas Facebook….

Pasiimkite dovaną – nemokamą pradinį kursą rusų kalba!

Rašykite užklausą

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: