Kodėl mylėję vienas kitą žmonės – tampa abejingais!

Turbūt daug žmonių susiduria su tokia situacija kaip mūsų skaitytoja, kuri rašo:


Skaitytojos laiškas

Gyvename kartu, vaikais namais rūpinamės pagal įpratimą, kaip poros santykių – jokių. Suprasčiau, jei būčiau apsileidus namų šeimininkė ar vien tik savimi besirūpinanti. Esu dirbanti, savimi galinti pasirūpinti moteris, nuo vyro finansiškai nepriklausoma, susitvarkiusi, sportuojanti, prisižiūrinti save.

Problema prasidėjo po vaiko gimimo, o gal dar ir anksčiau. Vyro pagrindinis laikas, dėmesys buvo skiriamas darbui. Aš taip pat visada dirbau, tik vaikų auginimo laikotarpiu ne.

Aš nesulaukiau dėmesio, kokio tikėjausi kaip moteris, apie tai jam sakydavau, pasiteisindavo tuo, kad aš esu pavargusi, nenori manęs dar labiau varginti, kad aš priekaištauju, kad jisai blogas ir pan.

Negaliu sakyti, kad būtų nepadėjęs namuose, ar nesirūpinęs vaiku, ne, bet vaikas praaugo, jau 14 metų, o mes taip ir gyvename (be poros santykių), kaip du ūkiniai partneriai.

Aš jo blogu nevadinau, bet išsakydavau skaudulius ir prašiau dėmesio, pasakydavau priekaištų. Tai darydavau, kaip dabar suprantu, kad jis išgirstų mane, ką noriu pasakyti, kadangi su juo neina atvirai pasikalbėti, jis bėga nuo pokalbio, bėga nuo konflikto.

Jis tolo. Na esmė tokia… Kiek bandau kalbinti, spęsti, aiškintis, aptarti, kaip išbristi iš tos padėties, kad galėtume gyventi normaliai ir džiaugtis gyvenimu, tai matau tik savo pastangas, jo ne… gal kalbame skirtingomis kalbomis, gal aš jo nesuprantu…, bet jis ir neaiškina.

Bandyčiau su juo pakalbėti dėl kreipimo pagalbos, gal pavyktų dar išsaugoti (nors nėra ką ir saugoti), labiau tiktų – iš naujo sukurti santykius.


Deja tokių šeimų yra begalė, daug žmonių negali suvokti kas atsitiko, kodėl jie nutolo vienas nuo kito, kodėl net nepastebėjo kaip tai atsitiko ir kas blogiausia, kad skyrybos nieko nepadės, nieko neišgelbės, kadangi viskas vėl pasikartos o skyrybų našta padarys ne tik jus nelaimingais bet ir vaikus.

Pabėgti nuo savęs neįmanoma, reikia pripažinti, kad būtent jūs ir jūsų vyras, bet didesne dalimi moteris sukūrė šią realybę ir dabar, staiga suvokusi kur atsidūrė nežino kur eiti. Mes moterys esame šeimos židinys, kuriame dega ugnis ir kol šita ugnis dega, mūsų vyrai mus myli.

Dažnai mes pačios užgesiname šią ugnį, net nejausdamos to ir tai įvyksta ne dėl mūsų kaltės o dėl to, kad mus taip išmokė, mūsų tėvai taip gyveno ir mes taip gyvename, visuomenė sukūrė tokius stereotipus. Panagrinėkime, kai kurias priežastis, dėl ko taip vyksta.

Todėl mes pačios ir turime spręsti šią susiklosčiusią problemą, mes pačios galime kreiptis pas kvantinį psichologą ir pakeisti situaciją šeimoje.

Pokalbiai šiuo klausimu dažniausiai tik pablogins situaciją!

Kodėl taip vyksta

Mūsų tėvai arba seneliai taip gyveno

Lojalumas mūsų tėvams, giminei tai labai stiprus mechanizmas sukurtas mūsų pasąmonėje, kadangi tai leidžia išlaikyti giminės santykius, bet šis mechanizmas turi ir atvirkštine medalio pusę, kuria mes matome šioje situacijoje.

Tėvai gyveno kaip partneriai

Taip atsitinka todėl, kad mes augdami matome, kad pas mūsų tėvus seksualinių santykių nėra, jie šiuos santykius slepia arba jau ir neturi ir tada mūsų vaikiška psichika įsisaviną programą, kad tam tikrame amžiuje santykiai tarp žmonos ir vyro turi būti kaip partnerių.

Vaikus pagimdėme ir viskas pasibaigė, priartėjo tas amžius kuriame mes suvokėme ir matėme tėvų patirtį ir pas mus įsijungė lojalumo tėvams programa kuri sako, kad tam, kad priklausyti savo tėvams ir giminei mums reikia atsisakyti seksualinių santykių, laimės, džiaugsmo kuriuos šie santykiai neša ir tik tada mes priklausysime jiems.

Matėme neigiamus santykius

Arba įsijungia baimė, kad mes atkartosime tėvų gyvenimą, likimą, kadangi matėme neigiamus santykius savo tėvų šeimoje ir mes nenorėdami sau tokios patirties, tiesiog atstumiame, atsikratome mylimo žmogaus.

Sau mes susirandame begales pateisinimų, surandame neigiamų bruožų, kurių ankščiau net nepastebėdavome, juk šis žmogus buvo mylimas o dabar reikia surasti pasiteisinimą savo elgesiui.

Laikome parnerį savo vaiku

Dažnai susiduriama su situacija, kada vyras arba žmona laiko savo partnerį ne vyru ar žmona o vaiku ir tada savaime suprantama, kad jokių seksualinių santykių negali būti, kadangi kas, sveiko proto, norės santykiauti su savo mama arba tėvu.

Ir tai atsitinka staiga netikėtai, mes net nepastebime, kaip tai nutiko, bet mūsų pasaulis apsivertė, mes neturime intymaus gyvenimo ir gyvename, kaip pora sugyventinių.

Nesenai teko vykdyti kvantinės korekcijos veiksmus porai, kurie jau beveik dešimt metų neturėjo intymių santykių, būtent dėl šios priežasties ir ką jūs galvojote jau po penkių dienų įvyko tai ko jie net negalėjo tikėtis, tai ko jie norėjo ir galvojo, kad prarado negrįžtamai, pas juos įvyko normalūs santykiai, kaip senais gerais laikais.

Kas gi kaltas?

Ir šiose aprašytose situacijose nėra kaltas nei vyras, nei moteris tiesiog ši programa buvo gauta pas tėvus ir įsijungė jumyse. Tik neutralizavus šią programą galima vėl atstatyti santykius, susigrąžinti seksualinių santykių džiaugsmą ir su tuo susijusius jausmus, tapti laimingais ir pilnaverčiais, bet tai ne viskas.

Jeigu mes tokiais tapsime, nustosime bijoti parodyti savo vaikams, kad seksualiniai santykiai šeimoje tai normalu, gerai, tai nutrauksime šios programos perdavimą mūsų vaikams ir ne tik mes tapsime laimingais, bet ir mūsų vaikai.

Ką daryti?

Šiuo atvėju galima bandyti ir patiems dirbti su šiomis neigiamomis programomis ir neutralizuoti jas, tam siūlome atsisiųsti savarankiško darbo su savimi praktiką arba kreiptis į kvantinės psichologijos specialistą, kuris naudodamas kvantinės korekcijos metodiką, transformuos kertines priežastis įtakojančias jūsų tokį elgesį.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Užsiregistruoti galite tel. +37068001794 tel. +37061734245

Nemokamas skambutis

Savarankiškam darbui su šiomis programomis, gali prireikti praktikų, kurias galite atsisiųsti perėję šią nuorodą…

Atsisiųsti praktiką lietuvių kalba….

Atsisiųsti praktiką rusu kalba….

Rašykite užklausą

Įsivaikinote vaiką ir visas gyvenimas apsivertė!

Valstybė ir aplinkinis pasaulis sako, kad jeigu jūs įsivaikinote vaiką, tai jūs labai gerai pasielgėte, jūs labai šaunūs ir socialiai atsakingi asmenys.

Bet kaip gi yra iš tikrųjų?

Valstybė

Valstybė mums sako, kad viskas gerai, reikia vaikintis vaikus, tai puiki idėja, bet iš tikrųjų viskas kitaip, iš valstybės pusės tai gryna komercija, jokio altruizmo, viskas yra paskaičiuota.

Jeigu jūs įsivaikinsite vaiką, tai iš valstybės, jūs praktiškai nieko negausite, mokės nedideles sumas iki 2 metų o vėliau jus pamirš ir paliks likimo valiai, tai valstybei naudinga, kadangi visą atsakomybę už vaiko auginimą jūs prisiėmėte sau ir valstybė daugiau nepatiria jokių sąnaudų vaiko išlaikymui.

Giminės

Giminaičiai, kurie su tokiu entuziazmu palaikė jūsų idėją dėl vaiko įsivaikinimo, staiga atvėso, nusišalino ir paliko jus likimo valiai ir dar blogiau, kai tik jūs pradedate šnekėti apie pagalbą jums, jie tiesiog negirdi, nenori girdėti arba susierzinę keikia jus už jūsų neapgalvotą elgesį.

Įsivaikinusi šeima

Kas gi vyksta su įsivaikinusia šeima ogi labai skaudi istorija prasideda šiai šeimai, kadangi jeigu:

Šeima visiškai neturėjo vaikų

Tai reiškia, kad jie neturi pakankamai giminės energijos, tai yra greičiausiai giminė nepalaiko šios šeimos ir neduoda energijos, jums užtenka giminės duodamo resurso tik išgyventi o pas jus atsirado kūdikis kuriam reikalinga energija, kuriam reikia augti ir vystytis o pas jus jos nėra.

Vaikas prieina prie jūsų ir jūs vietoje to, kad pasidžiaugti, jaučiate susierzinimą ir jus užplūsta nuovargio banga. Jūs šiam vaikučiui, ne tik negalite duoti meilės ir džiaugsmo, bet atvirkščiai, esate suirzę ir baratės, jau nešnekame apie santykius šeimoje, kurie greičiausiai pašlija.

Įsivaikino turėdami vaikų

Tokiu atvėju pas šeimą yra kaltės jausmas, šios šeimos kažkuris iš narių, turi kaltės jausmą ir bando atsipirkti tokiu būdu. Retai būna, kad šis jausmas būtu pas abu sutuoktinius, todėl dažniausiai vienas nori o kitas, nusileidžia ir pritaria kito norui.

Šiuo atvėju yra rizika, kad šeima gali iširti, kadangi atsiradus vaikučiui, to kas tik sutiko, nepasitenkinimas didės ir konfliktai šeimoje darysis vis aršesni. O vaikas, matydamas tai ir negalėdamas suprasti kas vyksta, jausis kaltu ir nelaimingu.

Ką daryti tokioje situacijoje?

Bent kokiu atvėju, įsivaikinus vaiką šeima susiduria su papildomais sunkumais, kuriems nėra pasiruošusi, kadangi įsivaikintas vaikas turi savo giminės neigiamas programas, su kuriomis akivaizdžiai ši giminė nesusitvarkė ir jums reikės su jomis tvarkytis.

Bet mes užbėgame į priekį, išnagrinėkime šias dvi situacijas, apie kurias jau rašėme ankščiau.

Šeima visiškai neturėjo vaikų

Tokiu atvėju jums truks giminės energijos, kurios trūkumas jums ir neleido turėti vaikų, bet kodėl gi taip atsitiko. Greičiausiai pas jus yra konfliktinė situacija su jūsų tėvais, ši situacija gali būti užvualizuota neva gerais santykiais, bet jau pirmosios kvantinės diagnostikos metu mes pamatysime šią dinamiką.

O jau kodėl jūs turite pretenzija savo tėvams, tai greičiausiai nepriklauso nuo jūsų, jūs tiesiog vykdote tėvų arba protėvių dinamikas ir jūs patys nesuprasdami kodėl taip atsitinka, kad visi net geriausi jūsų norai, nesipildo ir jūs išeinate su nuoskaudos jausmu, kad jūsų nesupranta, negirdi ir nemyli.

Vienintelė šioje situacijoje išeitis, tai kvantinio psichologo pagalba, kuris nustatys kur įvyko šis lūžis ir transformacijos pagalba ištaisyti šį lūžį ir po to giminės energija pradės tekėti giminės medžiu ir jūsų nuotaika pasikeis, jums užteks jėgų ne tik sau, mylimam žmogui, bet ir taip ilgai lauktam vaikučiui.

Įsivaikino turėdami vaikų

Šiuo atvėju, skubos tvarka reikia ieškoti kur atsirado šis kaltės jausmas, kas išprovokavo šį kaltės jausmą ir transformacijos pagalba atlikti korekcinius veiksmus. Šioje situacijoje galimai galės padėti ir psichologas.

Suradus ir transformavus kaltės jausmą, jums reikės bendrauti su sutuoktiniu ir ieškoti naujų sprendimų susiklosčiusioje situacijoje, kadangi vaikutis jau pas jus ir jums reikia duoti ne tik rūpestį ir materialine gerovę šiam vaikui, bet ir meilės jausmą, kurio jisai ir atėjo pas jus į jūsų šeimą.

Šioje vietoje greičiausiai jums bus reikalinga kvantinio psichologo ir transformacijos meistro, kuris padės jums adaptuoti vaiką jūsų giminėje ir tokiu būdu padės greičiau neutralizuoti neigiamas programas su kuriomis atėjo vaikas į jūsų šeimą.

O kaip bus, jeigu nieko nedaryti?

Viskas priklauso, nuo to, kokio amžiaus vaiką jūs įsivaikinote, kuo mažesnio amžiaus vaikas ir kuo ankščiau jūs sutvarkysite įsivaikinimo dokumentus, tuo trumpesnis bus adaptacijos laikas, tuo greičiau jūsų giminės patirtis ir energija neutralizuos vaiko atsineštas neigiamas programas.

Jeigu jūs įsivaikinate vaiką iki 1 metukų, tai apytikslis adaptacijos ir programų neutralizavimo laikas yra 4 metai. Kuo vyresnis vaikas, tuo daugiau reikia laiko, pasiaukojimo ir giminės energijos, kad ištaisyti jau ne tik programas, bet ir elgesio šablonus, kurie susiformavo vaikui augant.

Bet kokie gi pliusai?

Paklausite jūs ir mes jums pasakysime, kad labai dideli, kadangi apart meilės jausmo kurį gali duoti šis vaikutis, jūsų giminė gaus vaiko giminės energijas, talentus, galimybes ir dar daug visko.

Bet tai bus tuo atvėju, jeigu jūs sugebėsite išsaugoti šeimą, jums užteks kantrybės ir jėgų išlaikyti neigiamų programų spaudimą ir išlaikyti gerus santykius su tėvais.

Mes pasiruošę jums padėti, mes turime patirties, instrumentų ir noro jums padėti.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keiskite savo ir vaiko likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Svetlana pasiryžo dainuoti

Svetlana po tėvų mirties, liko su broliu viena, nepasirengusi gyvenimui ir bijanti gyvenimiškų iššūkių, po kvantinės korekcijos veiksmų Svetlana pasiryžo, pasiryžo pasirodyti žmonėms, išeiti į sceną ir sudainuoti ir dar kaip sudainuoti!

Negana to Svetlana dar ir leido pasidalinti šiuo vaizdo įrašu su jumis ir tokiu būdu sutiko savo pavyzdžiu įkvėpti jus, parodyti jums kad nieko nėra neįmanomo, kad gyvenimas yra puikus ir pilnas džiaugsmo.

Todėl linkime visiems surasti savyje ryžto, pasitikėjimo savimi ir nebijoti gyvenimiškų iššūkių, vietoje baimes išmokti džiaugtis gyvenimu ir būti laimingais.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Norite geresnio darbo, geriau apmokamo darbo o gal nuosavo verslo?

Turbūt daug kam teko susidurti su situaciją, kada jūs jaučiate, kad išaugote iš užimamų pareigų ir norite susirasti naują darbą, geriau apmokamą darbą, pradėti savo verslą bet kažkas jums neleidžia to padaryti.

O aplinkiniai ir artimi žmonės nesupranta, kodėl tu nieko nedarai, kodėl negali pasiekti naujo tikslo, kodėl…

Taip būna dažnai, tam kad peršokti į naują lygį mums reikia, kad mumyse įsijungtu naujos programos, kurios ir paskatins mus ne tik imtis veiksmų, bet ir šiais veiksmais pasiekti naujas aukštumas ir jokie kaltinimai ir artimų žmonių žodžiai negali nieko pakeisti.

Bet, prieš šnekant apie naujas aukštumas reikia suprasti, kas gi tai per programos – kurios neleidžia mums judėti pirmyn.

Gyvenimiškos programos

Gyvenimiškos programos, tai mūsų giminėje, šiandieninėje visuomenėje integruotos programos, tai yra giminės gyvenimiška patirtis kurios dėka mūsų giminė sugebėjo išgyventi tūkstantmečius, bet laikai keičiasi ir ši gyvenimiška patirtis ne visada mums yra priimtina.

Tarkim mūsų giminės patirtis sako, kad aukštos pareigos yra pavojingos išgyvenimui, mūsų sveikatai ir savaime suprantama, kad tada jūs negalėsite užimti aukštų pareigų, kurios užtikrintų ir aukštas pragyvenimo pajamas. Atsiras tūkstančiai priežasčių, kodėl jūs negautumėte šių pareigų ir atrodys, kad visas pasaulis priešinasi šiam jūsų norui.

Ir visa tai tik todėl, kad jūsų prosenelis, užiminėjo aukštas pareigas o atėjus revoliucijai už šias pareigas buvo ištremtas į Sibirą arba galėjo būti ištremtas ir jisai sau nusprendė, kad aukštos pareigos yra nesaugu ir jų reikia vengti, bijoti kaip ugnies.

Kodėl aš turiu vykdyti šias programas?

Paklausite jūs ir būsite visiškai teisūs, neprivalote, laikai pasikeitė ir dabar tam kad išgyventi, turėti normalų pragyvenimo lygį yra saugu turėti ir aukštas pareigas.

Bet, kaip gi būti su šiomis programomis, kaip jų atsikratyti?

Dažnai mums yra siūlomi specialūs augimo treningai, kurie iš tikrųjų negali efektyviai išspręsti šios problemos, po ilgų metų triūso, galimai ir bus kažkokie rezultatai, bet vertinant kiek buvo išleista energijos, laiko, pinigų kylą klausimas ar tai buvo verta.

Bet ką galima padaryti?

Paklausite jūs, ir mes atsakysime, kad yra efektyvus metodas, kuris transformuoja priežastis trukdančias jums pasiekti užsibrėžtų tikslų, tai yra suteikia galimybę ne darbuotis ilgus metus o tiesiog perrašyti jūsų giminaičio patirti ir tokiu būdų jau šiandien sudaryti jums prielaidas pakeisti jūsų gyvenimo kokybę.

Kvantinis psichologas, transformacijos meistras gali padėti jums išvengti klaidų, ilgų metų bergždžio triūso ir padėti greitai ir efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Skaityti apie kitas paslaugas…

Sigitas-Bruzgulis

Sigitas Bruzgulis

Kvantinis psichologas | Kvantinės korekcijos meistras

sigitas.masterrazborov@gmail.com

Skaityti plačiau …

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Ieškote įmonės vadovo, skyriaus vadovo ir nežinote- ar jisai bus tinkamas?

Verslininkai dažnai susiduria su pagrindinių įmonės asmenų keitimo problemomis, kadangi nežino ar pasirinktas vadovas atitiks lūkesčius, ar sugebės integruotis į kolektyvą, suburti žmones, mobilizuotis ir startuoti siekiant naujų tikslų, todėl renkasi pasikliaudami intuicija.

Dažnai šie intuicija paremti sprendimai neatitinka lūkesčių, vadovo integracija užtrunka, kolektyvas skaldosi ir vietoje to kad greitai judėti pirmyn, mes paskęstame intrigose ir užkulisiniuose žaidimuose o juk vadovo keitimo tikslas buvo startuoti pirmyn – siekiant naujų, ambicingų verslo tikslų.

Kaip – dažniausiai mes ieškome?

Turbūt vienas iš dažniausiai pasirenkamų problemos sprendimo būdų, tai darbuotojų paieškos įmonių samdymas, kurios vykdo pirminę, antrinę ir kitas atrankas, pateikia mums jau atsijotus kandidatus, kurie turėtu būti tinkami dirbti mūsų įmonėje.

Bet kuo aukštesnėms pareigoms mes ieškome darbuotojo, tuo sunkiau mums jį surasti ir taip atsitinka todėl, kad į aukštas pareigas su geru atlyginimu ateina kandidatai, žinantys psichologinius triukus, naudojamus testus ir pasiruošę gražiai kalbėti ir šypsotis.

O ar mums reikalingas toksai vadovas, o gal mums reikalingas tas žmogus, kuris iš tikrųjų turi vadovo gyslelę, geriausiai pritampa būtent mūsų verslo specifikai, būtent mūsų jau suformuotam kolektyvui ir būtent šis žmogus pasiryžęs siekti naujų aukštumų ir padidinti įmonės ir akcininkų pelną.

Bet ką galima padaryti?

Paklausite jūs, juk niekas negali įvertinti kandidato, kaip jisai dirbs, kokius įmonės siekius sugebės įgyvendinti o kokių ne ir jūs būsite neteisūs, kadangi kvantinis psichologas, naudodamas ir analizuodamas kvantiniame lauke turimą informaciją apie įmonę ir kandidatą, gali sulyginti šiuos duomenis, sulyginti su jūsų užsibrėžtais tikslais ir pasakyti kaip šis kandidatas atliks jūsų suformuluotas užduotis, kaip integruosis ir taip toliau.

Tokiu būdu kvantinis psichologas gali padėti jums išvengti klaidų ir padidinti įmonės pelningumą, padėti judėti įmonei į priekį ne vingiuotu keliu o pačiu tiesiausiu ir tokiu būdu greitai ir efektyviai valdyti verslą.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo, įmonės likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis. Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Skaityti apie kitas paslaugas verslui…

Sigitas-Bruzgulis

Sigitas Bruzgulis

Kvantinis psichologas | Kvantinės korekcijos meistras

sigitas.masterrazborov@gmail.com

Skaityti plačiau …

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Vaikas yra nekontroliuojamas, daro ką nori, neklauso – ką daryti?

Mes šnekame apie vaikus iki 12 metų, kadangi vyresniems vaikams jau prasideda brendimo laikotarpis ir jie mažiau atspindi šeimos santykius.

Visų pirma aptarsime, kas yra mūsų vaikas, bet tai mūsų tikri, biologiniai vaikai, ne vaikai kuriuos mes auklėjame, bet nesame įsivaikinę, nors apie įvaikintus vaikus, jų santykius su tėvais ir ką reikia daryti, kad išgyventi ir normalizuoti santykius šnekėsime atskirai, todėl stebėkite mūsų įžvalgas…

Taigi reikia žinoti, kad vaikai iki 5-6 metų yra su mama tai yra turi labai stiprų ryšį su mama ir praktiškai analizuojant vaiko elgesį galima sakyti, kad mes matome veidrodinę mamos arba tėčio elgesio manierą.

Aptarsime vieną iš dažnai pasitaikančių situacijų – dar tik gimus ir nežymiai sustiprėjus vaikas tampa nepaklusniu, neklauso tėvų, reikalauja vis daugiau ir daugiau ir mama su tėčiu kraustosi iš proto, toks įspūdis, kad pakliuvai į pragarą.

Ši situacija parodo, kad greičiausiai jūsų šeimoje yra neteisingai išstatyta hierarchija, tai yra jūsų vaikas užėmė ne vaiko poziciją šeimoje o mamos arba tėčio ir pradėjo vadovauti. Savaime suprantama, kad tėvams toks vaiko elgesys yra nepriimtinas, mes kraustomės iš proto ir nesuvokiame kas vyksta.

Šioje situacijoje reikia sutvarkyti hierarchiją šeimoje ir vaikas automatiškai atsistos į savo vietą, nusiramins, perstos vadovauti ir pradės girdėti tėvelio ir mamytės žodžius.

Kaip gi turi būti?

Kaip gi turi būti paklausite jūs ir šioje situacijoje ne viskas taip paprasta iš vienos pusės mes turbūt visi žinome kaip turi būti:

Kaip matome iš paveikslėlio:

 • tėtis turi būti iš dešinės.
 • mama nuo tėčio iš kairės.
 • berniukai pagal gimimą, nuo vyresnio iki mažiausio, po mamos iš kairės jai.
 • mergaitės pagal gimimą, nuo vyriausios iki jauniausios, iš kairės nuo berniukų.

Ši hierarchija šeimoje yra teisinga ir jeigu pas jus yra taip, tai šeimos energija tekės teisingai ir jūs turėsite darnia šeimą, paklusnius ir supratingus vaikus, jums seksis ir nebus barnių.

Bet dažniausiai taip nėra, mūsų šeimos hierarchija yra sujaukta ir tada vyksta chaosas, mums labai sunku ir mes nesusivokiame ir užsiduodame klausimais:

 • o kaip gi išgyventi?
 • kodėl vyras staiga bėga iš šeimos ir sėdi darbe?
 • kodėl pas mane nepaklusnūs vaikai?

Ir tai nesibaigiantis klausimynas kurį galima rašyti labai ilgai.

Kaip pasitikrinti mano šeimos hierarchiją?

Yra daug būdų, kaip galima patiems pasitikrinti jūsų šeimoje sukurtą hierarchiją ir čia aš pateiksiu kelis iš jų:

 • išanalizuokite kokia situacija yra pas jūsų tėvus, jeigu hierarchija yra neteisinga pas jūsų tėvus, greičiausiai pas jus bus tas pats.
 • pažiūrėkite, kaip jūs einate lauke, parduotuvėje tai yra iš kurios pusės jūs stovite savo vyro arba žmonos atžvilgiu.
 • atkreipkite dėmesį, kaip jus miegate iš kurios pusės savo vyro arba žmonos atžvilgiu.
 • paimkite vaiko piešinuką ir pažiūrėkite kaip vaikas nupiešė šeimą ir kaip išstatė šeimos narius.

Ką gi, jeigu jūs tai padarėte, tai jau yra šaunu ir dabar reikia tik išanalizuoti situaciją ir pažiūrėti ką mes turime. Jeigu jūs pastebėjote šeimos hierarchijos sutrikimus jums reikia kažką daryti, keisti – juk jeigu nieko nedaryti, ne tik jūs būsite nelaimingi, šie nukrupimai bus perduoti ir jūsų vaikams.

Kaip atstatyti šeimos hierarchiją?

Iš pirmo žvilgsnio atrodytu, kad viskas labai paprasta, aš dabar žinau kaip turi būti ir tiesiog man tai žinant turėtu viskas ir susitvarkyti, bet iš tikrųjų taip nėra.

Tai kad jūs sužinojote kaip šeimoje turi būti išstatyta hierarchija yra puiku o tai, kad jūs išanalizavote savo šeimos situaciją yra jau didelis pliusas ir žingsnis į priekį, bet sekantis žingsnis turi tam tikrų sunkumų ir povandeninių akmenų į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Visų pirma jeigu jūsų šeimoje yra sulaužyta hierarchija, tai jūsų tėvų šeimose ši hierarchija bus taip pat sulaužyta o kadangi mes kartojame tai kas vyksta pas mūsų tėvus, tai nedirbant su tėvais beveik neįmanoma nieko pakeisti.

Bet mes neturime teisės nurodinėti tėvams, jie mūsų paprasčiausiai negirdės ir tai viskas pagrysta hierarchijos dėsniais, jie yra aukščiau, jie yra didesni, mes juos turime gerbti ir dievinti ir kas gi tada mums lieka, ką daryti?

Praktiškai vienintelė išeiti tai Kvantinio psichologo pagalba su tolimesniais kvantinio lauko korekciniais veiksmais, kadangi tik tai leidžia ištaisyti hierarchijos atsiradimo lūžius ir juos ištaisyti nenurodinėjant, nemokant, nepamokslaujant tėvams.

Todėl kviečiu jus nutraukti iš kartos į kartą perduodamas, nelaimingo gyvenamo programas ir sukurti sau ir savo vaikams naują gyvenimo būdą, skurti laimingą gyvenimą!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė ir Kvantinės korekcijos meistrė

Skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis. Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą ir mes susisieksime

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Perku namą, butą, persikeliu – ar būsiu laimingas naujame name, bute?

Visi mes keisdami gyvenamąją vietą o kartais ir šalį tikimės, kad naujoje gyvenamojoje vietoje mums bus geriau, mes pradėsime nauja gyvenimą ir iš dalies mes teisūs, mūsų neapgauna nuojauta, pasikeitimai tikrai įvyks.

Bet ar tikrai šie pasikeitimai bus į gerą pusę?

Ar ne bus taip, kad bus dar blogiau?

Ar santykiai šeimoje bus geri?

Ar aš sugebėsiu išsimokėti?

Į visus šiuos klausimus ir dar daug kitų, kurie jums neduoda ramybės atsakys jums kvantinė psichologė Sandra Jelena Bruzgulienę naudodama kvantiniame lauke sukauptą informaciją ir unikalią transformacijos meistro technologiją.

Šios technologijos dėka galima pamatyti, kaip jūs jausitės naujoje gyvenamoje vietoje, kaip šie pasikeitimai įtakos jūsų šeimyninius santykius, kaip įtakos vaikus ir jų elgesį, kaip įtakos jūsų pajamas darbe arba versle.

O jeigu jūs keičiate gyvenamąją vietą ir išvykstate į kitą miestą arba kitą šalį tai tokia analizė dar labiau yra svarbi, kadangi jus įtakos ne tik namai į kuriuos jūs persikraustote, bet ir šalis kur vykstate.

Kodėl taip vyksta

Jeigu tai ne naujas namas, butas – kiekvienas namas turi savo istoriją, neša buvusių šeimininkų ir vietovės energetiką, todėl itin svarbu išanalizuoti, kaip tai paveiks jus ir jūsų šeimą, ar tai duos šuolį tolimesniam vystymuisi ar atvirkščiai sudarys jūsų gyvenime sunkumus.

Jeigu tai naujas namas, butas – vietovė kurioje statomas namas turi įtakos mūsų gyvenimui, vėliau daug priklauso nuo projekto, kaip viskas suplanuojama ir savaime suprantama nuo statybininkų, juk jie visi įdeda savo dalį energetinio krūvio į jūsų gyvenamąja vietą, kurioje jums gyventi.

GKTP Kvantinė Korekcija, jusu svajoniu namas
GKTP Kvantinė Korekcija, jūsų svajonių namas

Jeigu persikraustau į kita šalį – persikraustant į kita šalį, nepriklausomai kokia ekonominė padėtis šioje šalyje, jums reikia įsivertinti kaip jus tai paveiks iš visų gyvenimo sferos pusių, gali būti tokia situacija, kada finansiškai jums taps geriau, bet šeima suirs arba atsiras barniai su mylimu žmogumi.

Todėl kviečiu jus įsivertinti visus niuansus prieš priimant sprendimą ir tik tada priiminėti galutinį sprendimą ir tokiu būdu sukurti sau ir savo vaikams naują gyvenimą, skurti laimingą gyvenimą!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė

Skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Ką daryti, jeigu tėvai išsiskyrė, pykstasi ir aš pykstu – nekenčiu Tėvo?

Noriu pakalbėti apie vaikus, mūsų neteisingų santykių ir pykčio įkaitus. Aptarti kaip vaikai gali išspręsti tėvų santykių krizę, kurių įkaitais jie tapo.

Deja šiai dienai vis daugiau šeimų skiriasi ir vertinant visuomenės raidos tendencijas – skyrybų gali būti dar daugiau. Todėl jeigu jūsų tėvai išsiskyrė arba blogai sugyveną, greičiausiai jūsų santykiai su Tėvu yra negeri. Jūs niekaip negalite jų susitvarkyti, išspręsti nesusipratimus ir pradėti normalų bendravimą.

Prieš rutuliuojant šį klausimą noriu parašyti, kodėl tai taip svarbu ir kodėl jums būtinai reikia susitvarkyti santykius su tėvu. Visų pirma reikia suvokti, kas yra Tėvas ir ką jisai duoda mūsų gyvenime. Kokios gyvenimo sferos priklauso nuo teisingų santykių su tėvu. Nevardinsiu čia visų įtakos sferų o paminėsiu tik kelias, bet ir to užteks suvokti ant kiek tai svarbu jūsų gyvenimui ir jūsų vaikų gyvenimui.

Tam kad mes būtume pilni energijos ir galėtume realizuoti save šiame gyvenime, mums reikalingi mama ir tėtis.

Praktika

Prieš rašant toliau noriu, kad jūs atliktumėte testą, atlikite šį testą neskaitydami tolimesnio straipsnio ir tik atlikus testą skaitykite toliau (testą galite atlikti visi)!

Nusiraminkite, atmeskite nuoskaudas, pakvėpuokite ir paimkite popieriaus lapą, surašykite viską ką jaučiate tėvui, visas blogas mintis, viską ką apie jį galvojate ir kaip charakterizuotumėte jį.

Galite pasistatyti raminančią muziką, kad nuramintų jūsų emocijas

Tik dabar skaitome toliau!

Dabar pabandykite prisiminti tai ką jums sakė mama, ką pasakojo apie tėvą ir jūs pamatysite, kad tai ne jūsų mintys, tai ne jūsų nuoskaudos, tai ne jūsų pyktis o mamos, tai mamos žodžiai!

Mama kaip žmogus pagimdęs mus yra labai svarbi grandis, siejanti mus su protėviais ir duodanti giminės jėgas ir energiją. Bet ne mažiau yra svarbus ir tėvas, kadangi būtent tėvas ir jo giminės energija mums suteikia jėgų realizuoti save aplinkiniame pasaulyje, darbe, užsidirbti pinigų, turėti statusą ir įtaką, tai yra mūsų sėkmė ir realizacija aplinkiniame pasaulyje, visiškai priklauso nuo santykių su Tėvu ir tėvo giminės palaikymu.

Kas vyksta su mumis, nesusitvarkius santykių su tėvu:

 • moteris savo gyvenime atspindės motinos neapykantą tėvui ant savo vyro ir pati nesuvokdama ką daro, griaus savo gyvenimą, savo šeimos gyvenimą, santykius su vyru ir savo vaikų gyvenimą, kadangi vaikai ir vėl nenorom atkartos jos klaidas, negalės turėti vidinio orumo ir pasitenkinimo gyvenimu.
 • vyras savo gyvenime atspindės motinos neapykantą aplinkiniame pasaulyje, protestuos, negalės sukurti darnios šeimos, būti tikru vyru ir šeimos gynėju ir greičiausiai atkartos savo tėvo likimą.

O ką jaučiate jūs?

Tada tampa visiškai nesuprantama o ką jaučiate būtent jūs, kokie pas jus jausmai!

Jūsų jausmų čia nėra, taip atsitinka todėl, kad mes matome tėvą motinos akimis ir jausmais ir tik per motinos prizmę vertiname tėvą, todėl dabar suprasdami kas vyksta jūs galite, naudodami mūsų metodikas pabandyti pakeisti situaciją patys, arba jeigu jaučiate, kad jums reikalinga pagalba kreiptis į kvantinį psichologą Sandra Jelena Bruzgulienę.

Tik nebėkite iš karto pas tėvą o iš pradžių atlikite tam tikrus veiksmus, kurie leis neutralizuoti motinos pyktį ir sudarys galimybę jums ateiti ir susitvarkyti santykius su tėvu. Suprasti, kad tėvas yra normalus, puikus žmogus ir labai mylį jus.

Kodėl tai turiu padaryti būtent aš o ne tėvas?

Paklausite jūs ir čia yra paprastas atsakymas o todėl, kad tėvas yra hierarchiškai aukštesnėje padėtyje nei jūs o hierarchijos griauti negalima, nuo jos priklauso mūsų dabarties ir ateities gerovė, giminės energijos tėkmė, tai yra mūsų gyvenimo kokybė.

Sekančiame straipsnyje pateiksiu jums aprašymą, kaip savarankiškai galima susitvarkyti su tėvų kivirčais, pykčiais ir susitvarkyti savo ir vaikų gyvenimą.

Kviečiu jus nutraukti iš kartos į kartą perduodamas, nelaimingo gyvenamo programas ir sukurti sau ir savo vaikams naują gyvenimo būdą, skurti laimingą gyvenimą!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė

Skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Mylimi ir artimi žmonės

Noriu pakalbėti apie meilę, Kur gimsta? Nuo ko prasideda? Kodėl tai taip svarbu?

Savaime suprantama, kad meilės jausmas pradeda formuotis dar prieš gimstant, dar mūsų tėvams tik susitikus ir nuo to kaip vienas kitą myli mūsų tėvai, priklauso ir mūsų, meilės kūdikių jausmai, meilės suvokimas. Dar tik gimus mes jau turime suformuotus meilės jausmus ir juos transliuojame savo gyvenime. Iš pradžių tėvų atžvilgiu, vėliau aplinkinių ir galiausiai savo pusytės ir vaikų atžvilgiu.

Pasirėmus šiais suformuotais dar iki gimimo jausmais, mes patys nesuvokdami to kas vyksta, kartojame tėvų klaidas ir dažnai negalime sukurti šeimų, mylėti savo artimus, savo vaikus, savo šalį, savo gimtinę.

Yra posakis, kad „šeima yra valstybės pamatas“, todėl nuo to, kaip mes gyvename, kaip mylime vienas kitus priklauso visų mūsų gerovė, bet tai aukštos materijos o aš noriu pašnekėti apie meilę. Kaip jau minėjau meilė mūsų gyvenime prasideda nuo – meilės, pagarbos ir bekraštės padėkos mūsų tėvams.

Tai yra tiems žmonėms, dėka ko mes esame čia, mes gyvename, mes džiaugiamės gyvenimu, mes galime mylėti ir būti laimingais.

Tik meilė ir dėkingumas tėvams, sukuria galimybę mylėti ir būti laimingais.

Bet dažnai nuoskaudos neleidžia mums mylėti savo tėvų, mes gėdijamės savo tėvų, mes nesuprantame jų. Tada mes esame nelaimingi, mes negalime būti laimingi, kadangi mes negalime duoti kitiems to ko mes neturime patys.

Tik turėdami meilę tėvams mes galime sukurti darnia šeimą, mes galime mylėti savo vyrą arba moterį, savo vaikus ir tai yra pamatinis jausmas mumyse.

Bet ką daryti, jeigu to nėra, jeigu aš negaliu atleisti tėvams už nuoskaudas, už pažeminimus, ką daryti, kaip man sukurti darnia šeimą?

Ir čia aš turiu tik viena atsakymą, jums reikalinga pagalba, jums reikia kreiptis pagalbos bet svarbiausias klausimas kur?

Deja išeitis pas jus tik vien, tik kvantinio psichologo pagalba gali išspręsti šias problemas, kadangi kvantinis psichologas analizuoja jūsų santykius su tėvais, tėvų santykius su jų tėvais ir taip toliau.

Tik kvantinė psichologija ir tolimesnė kvantinė transformacija gali išjungti šiuos viska griaunančius mechanizmus, kurių jūs net nejaučiate ir staiga pastebite, kad elgiatės būtent taip kaip sakėte, kad tikrai nesielgsite.

Nesakyčiau to, jeigu pati nebūčiau išgyvenusi šių viska griaunančių programų poveikio savo gyvenime, nepraėjusi ilgo ir skausmingo gyvenimo iki sutikau mylima žmogų ir tapau daugiavaike mama.

Todėl kviečiu jus nutraukti iš kartos į kartą perduodamą nelaimingų gyvenimų ratą ir sukurti sau ir savo vaikams naujo gyvenimo galimybę, skurti laimingo gyvenimo galimybę!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė

Skambink arba užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Языки»