Ką daryti, jeigu tėvai išsiskyrė, pykstasi ir aš pykstu – nekenčiu Tėvo?

smiling man carrying baby on his neck

Noriu pakalbėti apie vaikus, mūsų neteisingų santykių ir pykčio įkaitus. Aptarti kaip vaikai gali išspręsti tėvų santykių krizę, kurių įkaitais jie tapo.

Deja šiai dienai vis daugiau šeimų skiriasi ir vertinant visuomenės raidos tendencijas – skyrybų gali būti dar daugiau. Todėl jeigu jūsų tėvai išsiskyrė arba blogai sugyveną, greičiausiai jūsų santykiai su Tėvu yra negeri. Jūs niekaip negalite jų susitvarkyti, išspręsti nesusipratimus ir pradėti normalų bendravimą.

Prieš rutuliuojant šį klausimą noriu parašyti, kodėl tai taip svarbu ir kodėl jums būtinai reikia susitvarkyti santykius su tėvu. Visų pirma reikia suvokti, kas yra Tėvas ir ką jisai duoda mūsų gyvenime. Kokios gyvenimo sferos priklauso nuo teisingų santykių su tėvu. Nevardinsiu čia visų įtakos sferų o paminėsiu tik kelias, bet ir to užteks suvokti ant kiek tai svarbu jūsų gyvenimui ir jūsų vaikų gyvenimui.

Tam kad mes būtume pilni energijos ir galėtume realizuoti save šiame gyvenime, mums reikalingi mama ir tėtis.

Praktika

Prieš rašant toliau noriu, kad jūs atliktumėte testą, atlikite šį testą neskaitydami tolimesnio straipsnio ir tik atlikus testą skaitykite toliau (testą galite atlikti visi)!

Nusiraminkite, atmeskite nuoskaudas, pakvėpuokite ir paimkite popieriaus lapą, surašykite viską ką jaučiate tėvui, visas blogas mintis, viską ką apie jį galvojate ir kaip charakterizuotumėte jį.

Galite pasistatyti raminančią muziką, kad nuramintų jūsų emocijas

Tik dabar skaitome toliau!

Dabar pabandykite prisiminti tai ką jums sakė mama, ką pasakojo apie tėvą ir jūs pamatysite, kad tai ne jūsų mintys, tai ne jūsų nuoskaudos, tai ne jūsų pyktis o mamos, tai mamos žodžiai!

Mama kaip žmogus pagimdęs mus yra labai svarbi grandis, siejanti mus su protėviais ir duodanti giminės jėgas ir energiją. Bet ne mažiau yra svarbus ir tėvas, kadangi būtent tėvas ir jo giminės energija mums suteikia jėgų realizuoti save aplinkiniame pasaulyje, darbe, užsidirbti pinigų, turėti statusą ir įtaką, tai yra mūsų sėkmė ir realizacija aplinkiniame pasaulyje, visiškai priklauso nuo santykių su Tėvu ir tėvo giminės palaikymu.

Kas vyksta su mumis, nesusitvarkius santykių su tėvu:

  • moteris savo gyvenime atspindės motinos neapykantą tėvui ant savo vyro ir pati nesuvokdama ką daro, griaus savo gyvenimą, savo šeimos gyvenimą, santykius su vyru ir savo vaikų gyvenimą, kadangi vaikai ir vėl nenorom atkartos jos klaidas, negalės turėti vidinio orumo ir pasitenkinimo gyvenimu.
  • vyras savo gyvenime atspindės motinos neapykantą aplinkiniame pasaulyje, protestuos, negalės sukurti darnios šeimos, būti tikru vyru ir šeimos gynėju ir greičiausiai atkartos savo tėvo likimą.

O ką jaučiate jūs?

Tada tampa visiškai nesuprantama o ką jaučiate būtent jūs, kokie pas jus jausmai!

Jūsų jausmų čia nėra, taip atsitinka todėl, kad mes matome tėvą motinos akimis ir jausmais ir tik per motinos prizmę vertiname tėvą, todėl dabar suprasdami kas vyksta jūs galite, naudodami mūsų metodikas pabandyti pakeisti situaciją patys, arba jeigu jaučiate, kad jums reikalinga pagalba kreiptis į kvantinį psichologą Sandra Jelena Bruzgulienę.

Tik nebėkite iš karto pas tėvą o iš pradžių atlikite tam tikrus veiksmus, kurie leis neutralizuoti motinos pyktį ir sudarys galimybę jums ateiti ir susitvarkyti santykius su tėvu. Suprasti, kad tėvas yra normalus, puikus žmogus ir labai mylį jus.

Kodėl tai turiu padaryti būtent aš o ne tėvas?

Paklausite jūs ir čia yra paprastas atsakymas o todėl, kad tėvas yra hierarchiškai aukštesnėje padėtyje nei jūs o hierarchijos griauti negalima, nuo jos priklauso mūsų dabarties ir ateities gerovė, giminės energijos tėkmė, tai yra mūsų gyvenimo kokybė.

Sekančiame straipsnyje pateiksiu jums aprašymą, kaip savarankiškai galima susitvarkyti su tėvų kivirčais, pykčiais ir susitvarkyti savo ir vaikų gyvenimą.

Kviečiu jus nutraukti iš kartos į kartą perduodamas, nelaimingo gyvenamo programas ir sukurti sau ir savo vaikams naują gyvenimo būdą, skurti laimingą gyvenimą!

Sandra Jelena Bruzgulienė

Sandra Jelena Bruzgulienė

Kvantinė psichologė

Skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio.

Bendraujame Lietuvių, Rusų kalbomis

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: