Įsivaikinote vaiką ir visas gyvenimas apsivertė!

a mother caring for her baby

Valstybė ir aplinkinis pasaulis sako, kad jeigu jūs įsivaikinote vaiką, tai jūs labai gerai pasielgėte, jūs labai šaunūs ir socialiai atsakingi asmenys.

Bet kaip gi yra iš tikrųjų?

Valstybė

Valstybė mums sako, kad viskas gerai, reikia vaikintis vaikus, tai puiki idėja, bet iš tikrųjų viskas kitaip, iš valstybės pusės tai gryna komercija, jokio altruizmo, viskas yra paskaičiuota.

Jeigu jūs įsivaikinsite vaiką, tai iš valstybės, jūs praktiškai nieko negausite, mokės nedideles sumas iki 2 metų o vėliau jus pamirš ir paliks likimo valiai, tai valstybei naudinga, kadangi visą atsakomybę už vaiko auginimą jūs prisiėmėte sau ir valstybė daugiau nepatiria jokių sąnaudų vaiko išlaikymui.

Giminės

Giminaičiai, kurie su tokiu entuziazmu palaikė jūsų idėją dėl vaiko įsivaikinimo, staiga atvėso, nusišalino ir paliko jus likimo valiai ir dar blogiau, kai tik jūs pradedate šnekėti apie pagalbą jums, jie tiesiog negirdi, nenori girdėti arba susierzinę keikia jus už jūsų neapgalvotą elgesį.

Įsivaikinusi šeima

Kas gi vyksta su įsivaikinusia šeima ogi labai skaudi istorija prasideda šiai šeimai, kadangi jeigu:

Šeima visiškai neturėjo vaikų

Tai reiškia, kad jie neturi pakankamai giminės energijos, tai yra greičiausiai giminė nepalaiko šios šeimos ir neduoda energijos, jums užtenka giminės duodamo resurso tik išgyventi o pas jus atsirado kūdikis kuriam reikalinga energija, kuriam reikia augti ir vystytis o pas jus jos nėra.

Vaikas prieina prie jūsų ir jūs vietoje to, kad pasidžiaugti, jaučiate susierzinimą ir jus užplūsta nuovargio banga. Jūs šiam vaikučiui, ne tik negalite duoti meilės ir džiaugsmo, bet atvirkščiai, esate suirzę ir baratės, jau nešnekame apie santykius šeimoje, kurie greičiausiai pašlija.

Įsivaikino turėdami vaikų

Tokiu atvėju pas šeimą yra kaltės jausmas, šios šeimos kažkuris iš narių, turi kaltės jausmą ir bando atsipirkti tokiu būdu. Retai būna, kad šis jausmas būtu pas abu sutuoktinius, todėl dažniausiai vienas nori o kitas, nusileidžia ir pritaria kito norui.

Šiuo atvėju yra rizika, kad šeima gali iširti, kadangi atsiradus vaikučiui, to kas tik sutiko, nepasitenkinimas didės ir konfliktai šeimoje darysis vis aršesni. O vaikas, matydamas tai ir negalėdamas suprasti kas vyksta, jausis kaltu ir nelaimingu.

Ką daryti tokioje situacijoje?

Bent kokiu atvėju, įsivaikinus vaiką šeima susiduria su papildomais sunkumais, kuriems nėra pasiruošusi, kadangi įsivaikintas vaikas turi savo giminės neigiamas programas, su kuriomis akivaizdžiai ši giminė nesusitvarkė ir jums reikės su jomis tvarkytis.

Bet mes užbėgame į priekį, išnagrinėkime šias dvi situacijas, apie kurias jau rašėme ankščiau.

Šeima visiškai neturėjo vaikų

Tokiu atvėju jums truks giminės energijos, kurios trūkumas jums ir neleido turėti vaikų, bet kodėl gi taip atsitiko. Greičiausiai pas jus yra konfliktinė situacija su jūsų tėvais, ši situacija gali būti užvualizuota neva gerais santykiais, bet jau pirmosios kvantinės diagnostikos metu mes pamatysime šią dinamiką.

O jau kodėl jūs turite pretenzija savo tėvams, tai greičiausiai nepriklauso nuo jūsų, jūs tiesiog vykdote tėvų arba protėvių dinamikas ir jūs patys nesuprasdami kodėl taip atsitinka, kad visi net geriausi jūsų norai, nesipildo ir jūs išeinate su nuoskaudos jausmu, kad jūsų nesupranta, negirdi ir nemyli.

Vienintelė šioje situacijoje išeitis, tai kvantinio psichologo pagalba, kuris nustatys kur įvyko šis lūžis ir transformacijos pagalba ištaisyti šį lūžį ir po to giminės energija pradės tekėti giminės medžiu ir jūsų nuotaika pasikeis, jums užteks jėgų ne tik sau, mylimam žmogui, bet ir taip ilgai lauktam vaikučiui.

Įsivaikino turėdami vaikų

Šiuo atvėju, skubos tvarka reikia ieškoti kur atsirado šis kaltės jausmas, kas išprovokavo šį kaltės jausmą ir transformacijos pagalba atlikti korekcinius veiksmus. Šioje situacijoje galimai galės padėti ir psichologas.

Suradus ir transformavus kaltės jausmą, jums reikės bendrauti su sutuoktiniu ir ieškoti naujų sprendimų susiklosčiusioje situacijoje, kadangi vaikutis jau pas jus ir jums reikia duoti ne tik rūpestį ir materialine gerovę šiam vaikui, bet ir meilės jausmą, kurio jisai ir atėjo pas jus į jūsų šeimą.

Šioje vietoje greičiausiai jums bus reikalinga kvantinio psichologo ir transformacijos meistro, kuris padės jums adaptuoti vaiką jūsų giminėje ir tokiu būdu padės greičiau neutralizuoti neigiamas programas su kuriomis atėjo vaikas į jūsų šeimą.

O kaip bus, jeigu nieko nedaryti?

Viskas priklauso, nuo to, kokio amžiaus vaiką jūs įsivaikinote, kuo mažesnio amžiaus vaikas ir kuo ankščiau jūs sutvarkysite įsivaikinimo dokumentus, tuo trumpesnis bus adaptacijos laikas, tuo greičiau jūsų giminės patirtis ir energija neutralizuos vaiko atsineštas neigiamas programas.

Jeigu jūs įsivaikinate vaiką iki 1 metukų, tai apytikslis adaptacijos ir programų neutralizavimo laikas yra 4 metai. Kuo vyresnis vaikas, tuo daugiau reikia laiko, pasiaukojimo ir giminės energijos, kad ištaisyti jau ne tik programas, bet ir elgesio šablonus, kurie susiformavo vaikui augant.

Bet kokie gi pliusai?

Paklausite jūs ir mes jums pasakysime, kad labai dideli, kadangi apart meilės jausmo kurį gali duoti šis vaikutis, jūsų giminė gaus vaiko giminės energijas, talentus, galimybes ir dar daug visko.

Bet tai bus tuo atvėju, jeigu jūs sugebėsite išsaugoti šeimą, jums užteks kantrybės ir jėgų išlaikyti neigiamų programų spaudimą ir išlaikyti gerus santykius su tėvais.

Mes pasiruošę jums padėti, mes turime patirties, instrumentų ir noro jums padėti.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keiskite savo ir vaiko likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis.

Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: