Ieškote įmonės vadovo, skyriaus vadovo ir nežinote- ar jisai bus tinkamas?

GKTP Kvantinė Korekcija Vadovo paieška

Verslininkai dažnai susiduria su pagrindinių įmonės asmenų keitimo problemomis, kadangi nežino ar pasirinktas vadovas atitiks lūkesčius, ar sugebės integruotis į kolektyvą, suburti žmones, mobilizuotis ir startuoti siekiant naujų tikslų, todėl renkasi pasikliaudami intuicija.

Dažnai šie intuicija paremti sprendimai neatitinka lūkesčių, vadovo integracija užtrunka, kolektyvas skaldosi ir vietoje to kad greitai judėti pirmyn, mes paskęstame intrigose ir užkulisiniuose žaidimuose o juk vadovo keitimo tikslas buvo startuoti pirmyn – siekiant naujų, ambicingų verslo tikslų.

Kaip – dažniausiai mes ieškome?

Turbūt vienas iš dažniausiai pasirenkamų problemos sprendimo būdų, tai darbuotojų paieškos įmonių samdymas, kurios vykdo pirminę, antrinę ir kitas atrankas, pateikia mums jau atsijotus kandidatus, kurie turėtu būti tinkami dirbti mūsų įmonėje.

Bet kuo aukštesnėms pareigoms mes ieškome darbuotojo, tuo sunkiau mums jį surasti ir taip atsitinka todėl, kad į aukštas pareigas su geru atlyginimu ateina kandidatai, žinantys psichologinius triukus, naudojamus testus ir pasiruošę gražiai kalbėti ir šypsotis.

O ar mums reikalingas toksai vadovas, o gal mums reikalingas tas žmogus, kuris iš tikrųjų turi vadovo gyslelę, geriausiai pritampa būtent mūsų verslo specifikai, būtent mūsų jau suformuotam kolektyvui ir būtent šis žmogus pasiryžęs siekti naujų aukštumų ir padidinti įmonės ir akcininkų pelną.

Bet ką galima padaryti?

Paklausite jūs, juk niekas negali įvertinti kandidato, kaip jisai dirbs, kokius įmonės siekius sugebės įgyvendinti o kokių ne ir jūs būsite neteisūs, kadangi kvantinis psichologas, naudodamas ir analizuodamas kvantiniame lauke turimą informaciją apie įmonę ir kandidatą, gali sulyginti šiuos duomenis, sulyginti su jūsų užsibrėžtais tikslais ir pasakyti kaip šis kandidatas atliks jūsų suformuluotas užduotis, kaip integruosis ir taip toliau.

Tokiu būdu kvantinis psichologas gali padėti jums išvengti klaidų ir padidinti įmonės pelningumą, padėti judėti įmonei į priekį ne vingiuotu keliu o pačiu tiesiausiu ir tokiu būdu greitai ir efektyviai valdyti verslą.

Todėl skambink, užsirašyk konsultacijai ir keisk savo, įmonės likimą jau dabar, juk viskas prasideda nuo pirmo žingsnio, nuo sugebėjimo pasinaudoti suteikta galimybę.

Bendraujame lietuvių, rusų kalbomis. Dirbame nuotoliniu būdu ir gyvai su klientais.

Rašykite užklausą

Skaityti apie kitas paslaugas verslui…

Sigitas-Bruzgulis

Sigitas Bruzgulis

Kvantinis psichologas | Kvantinės korekcijos meistras

sigitas.masterrazborov@gmail.com

Skaityti plačiau …

Gauk naujienas

Join 264 other subscribers

Pasidalink savo nuomone

Языки»
%d bloggers like this: