Pradžia

Tu turi teisę būti laimingas

Kiekvienas žmogus turi prigimtine teisę būti laimingas, bet dažnai mūsų baimės, nepasitikėjimas savimi mums trukdo tokiais tapti.

Nebijokime žengti pirmą žingsnį, sužinokite kas jums trukdo ir pakeiskite savo gyvenimo kokybę – būkite Laimingi.

Gyvenimiška patirtis

Kas tau trukdo?

Mes esame tokie kokius mus išauklėjo, kaip mus mokė tėvai, kokius išgyvenimus mes patyrėme, tai yra mūsų tėvų, mūsų asmeninė gyvenimo patirtis įtakoja mūsų gyvenimo kokybę.

Jeigu jūsų netenkina šiandieninė gyvenimo situacija, jūs blogai jaučiatės, sergate, negalite sukurti laimingų ir stabilių santykių su antrąją savo puse, nerandate savo mylimojo, mylimosios, nerandate mėgstamo darbo, neužtenka pinigų ir esate skolose…

Tada jūs turite keisti savo gyvenimo kokybę ir jums – pas mus…

Problemos diagnostika

Tam, kad pakeisti gyvenimo kokybę, visų pirma reikia surasti šios problemos šaknis, priežastis ir tik po to imtis priemonių padėsiančių jums pasikeisti norimus tikslus.

Pasirėmus žmogaus ir giminės kvantinio lauko diagnostinėmis priemonėmis mes nustatome jūsų problemos priežastis ir kartu su jumis pašaliname šiuos trikdžius.

Kvantinio psichologo analizė

Kvantinė psichologija yra paremta tuo, kad mes visi esame mūsų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. bendros projekcijos taškas žemėje, kurio elgesį ir įpročius labais stipriai įtakoja būtent mūsų giminės patirtis. Todėl ir gaunasi, kad dažnai, nei medicina, nei psichologai negali mums padėti.

Skaityti plačiau…

Kvantinio lauko analizė

Kvantinis laukas supa kiekviena žmogų ir analizuojant kvantinio lauko informaciją galime pamatyti, išsiaiškinti kokius mechanizmus mes, nesuvokdami to pažeidžiame. Suvokus šiuos mechanizmus ir pažeidimus tampa ne taip sunku padaryti korekcijas ir gražinti jus į pilnavertį gyvenimą.

Skaityti plačiau…

Situacijos diagnostika

Kiekviena iš mūsų gyvenime, neramina viena ar kita situacija, kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai mes pasitelkę pagalbinius įrankius, kortas galime pamatyti kas ir kaip vyksta pas jus ir kaip bus artimiausiu laiku.

Skaityti plačiau

Likimo diagnostika

Likimo diagnostika, galima atlikti skirtingais būdais. Kadangi viskas yra įrašyta jūsų kvantiniame lauke, tai vienas iš būdų atlikti diagnostiką yra pasitelkti pagalbinius įrankius, tai yra Harmonizacijos (Taro) kortas.

Skaityti plačiau…

Atsiliepimai

Net nesitikėjau, kad problema slypi mano tėvų santykiuose ir kad naudojant kvantinio lauko informaciją su kortų pagalba galima tai atskleisti.

Vaiva

Netikėjau, kad santykius su tėvais galima pakeisti, pakeisti tėvų požiūrį į mano gyvenimą ir mano atsinešimą į tėvus, bet pasirodo tai įmanoma. Ačiū Sandrai

Sigitas

Kvantinė psichologija tai neįtikėtina, tai daro stebuklus, visiems rekomenduoju

Gintas

Puiki, įžvalgi būrėja, gera psichologė ir šiaip šilta maloni moteris. Rekomenduoju

Ania

Skaityti daugiau atsiliepimų…

Языки»